VIDEO | Elias Charalambous a răbufnit după partida cu Oţelul! "Am fost penibili" VIDEO | Elias Charalambous a răbufnit după partida cu Oţelul! "Am fost penibili"
Chiricheş a aflat în direct că Becali l-a criticat: ”Crede că joc la ‘mişto’!” | VIDEO

FCSB, distrusă după ce a pierdut cu Oţelul Galaţi: ”A părut o echipă de retrogradare. Din cale afară de slabi!” | VIDEO EXCLUSIV

VIDEO | Dorinel Munteanu este mulţumit de prestaţia fotbaliştilor gălăţeni. "Mă încântă jocul echipei mele" VIDEO | Dorinel Munteanu este mulţumit de prestaţia fotbaliştilor gălăţeni. "Mă încântă jocul echipei mele"
Becali a intrat în direct şi l-a distrus pe jucătorul aşteptat cu braţele deschise: ”Te nenoroceşte!”

Team Romania a defilat la Jocurile Olimpice de la Paris. Soţii canotori Ionela şi Marius Cozmiuc au fost purtătorii de drapel Team Romania a defilat la Jocurile Olimpice de la Paris. Soţii canotori Ionela şi Marius Cozmiuc au fost purtătorii de drapel

Tehnicianul lui West Ham şi-a făcut praf elevii după înfrângerea ruşinoasă cu Arsenal

Premier League Publicat pe 11 feb 2024

West Ham s-a făcut de râs pe teren propriu în partida cu Arsenal, scor 0-6, într-un meci contând pentru runda cu numărul 24 din Premier League.

La pauza meciului, scorul era deja 4-0, moment în care mii de fani nu au mai suportat umilinţa şi au părăsit stadionul. Golurile "tunarilor" au fost reuşite de William Saliba (minutul 32), Bukayo Saka (minutele 41 şi 63), Gabriel (minutul 44), Leandro Trossard (minutul 45+2) şi Declan Rice (minutul 65).

Imediat după fluierul final al meciului, David Moyes şi-a exprimat dezamăgirea faţă de prestaţia elevilor săi. Tehnicianul lui West Ham i-a criticat dur pe jucători, menţionând că aceştia nu au fost în stare să îşi îndeplinească rolurile.

"Eu îmi asum responsabilitatea, eu aleg echipa, dar şi jucătorii trebuie să îşi asume responsabilitatea. Dacă nu blochezi, te întorci cu spatele, nu câştigi lovituri de cap... aceste lucruri fac parte din munca ta. O să iau puţin timp şi o să văd dacă pot să rezolv problema", a spus Moyes, potrivit jurnalistului de specialitate Fabrizio Romano.

West Ham nu trece printr-o perioadă prea bună şi are 7 meciuri consecutive fără victorie în toate competiţiile. "Ciocănarii' se află pe locul 8 în Premier League, cu 36 de puncte acumulate în 24 de etape.