Trei oferte refuzate de Dani Coman! Clubul cu care se află în negocieri fostul preşedinte de la Hermannstadt | EXCLUSIV Trei oferte refuzate de Dani Coman! Clubul cu care se află în negocieri fostul preşedinte de la Hermannstadt | EXCLUSIV
VIDEO | Kiki, intrare extrem de dură la Cosmin Matei! Jucătorul Farului nu a primit nici măcar cartonaş galben VIDEO | Kiki, intrare extrem de dură la Cosmin Matei! Jucătorul Farului nu a primit nici măcar cartonaş galben
Claudiu Keşeru a explicat legătura dintre Dan Petrescu şi CFR Cluj: „Mariajul perfect” | EXCLUSIV Claudiu Keşeru a explicat legătura dintre Dan Petrescu şi CFR Cluj: „Mariajul perfect” | EXCLUSIV
Simona Halep, destăinuiri despre momentul în care a aflat că a fost depistată pozitiv. ”A fost ca şi cum m-ar fi lovit un camion” Simona Halep, destăinuiri despre momentul în care a aflat că a fost depistată pozitiv. ”A fost ca şi cum m-ar fi lovit un camion”
Preşedintele Universităţii Cluj a anunţat la Fotbal Show cine va fi antrenor în sezonul viitor. ”Are contract pe 2 ani, ne-am stabilit un obiectiv” | VIDEO EXCLUSIV Preşedintele Universităţii Cluj a anunţat la Fotbal Show cine va fi antrenor în sezonul viitor. ”Are contract pe 2 ani, ne-am stabilit un obiectiv” | VIDEO EXCLUSIV
VIDEO | Farul - Sepsi 0-3, în direct la Prima Sport 1! Safranko face recital cu formaţia lui Hagi VIDEO | Farul - Sepsi 0-3, în direct la Prima Sport 1! Safranko face recital cu formaţia lui Hagi

”Toată lumea este dezamăgită”. Zeljko Kopic pierde puncte cruciale pe final de meci

Dinamo Publicat de Daian Cutu pe 20 apr 2024

Dinamo Bucureşti a încheiat la egalitate în deplasare, scor 1-1, cu gruparea FCU Craiova, într-un meci din etapa a 5-a a play-out-ului Superligii.

Oltenii au obţinut remiza în minutul 89, iar Zeljko Kopic, antrenorul ”câinilor”, a declarat că e foarte dezamăgit de faptul că elevii săi au pierdut două puncte mari.

Nu am vrut să ne mai asumăm riscuri în ultimele 15 minute. Toată lumea este dezamăgită, dar cred că meritam mai mult după evoluţia de azi.

Trebuie să ne recuperăm şi să fim pregătiţi pentru meciul de la Botoşani. În final, adversarul a riscat tot. Este firesc. Toţi luptăm pentru club, pentru rezultate.

În ultimul meci am reuşit să câştigăm în ultimele minute, dar în multe meciuri s-a întâmplat să primim goluri sau să pierdem.

Nu am reuşit să câştigăm ultima luptă din careul nostru. Am controlat jocul în prima repriză. Planul nostru era să reuşim şi al doilea gol, dar nu am reuşit”, a spus antrenorul croat, la flash-interviuri.