”Eu sunt genul de băiat care care crede până în ultimul minut”. Sebastian Mailat o răpune pe Dinamo în prelungiri ”Eu sunt genul de băiat care care crede până în ultimul minut”. Sebastian Mailat o răpune pe Dinamo în prelungiri
Mesajul lui Bogdan Andone după ce FC Botoşani a bătut-o pe Dinamo: ”Suntem obişnuiţi cu presiunea asta!”

Final de sezon cu mare presiune pentru Zeljko Kopic. Dinamo e la retrogradare. ”Trebuie să ne revenim şi să jucăm” Final de sezon cu mare presiune pentru Zeljko Kopic. Dinamo e la retrogradare. ”Trebuie să ne revenim şi să jucăm”
Neluţu Varga s-a săturat! Patronul CFR-ului, decizie de ultimă oră după ce se înţelese cu Dan Petrescu

Paul Papp a semnat! ”Vreau în play-off” Paul Papp a semnat! ”Vreau în play-off”
Un nou produs marca Gică Hagi face furori: „E impresionant” | VIDEO EXCLUSIV Un nou produs marca Gică Hagi face furori: „E impresionant” | VIDEO EXCLUSIV

Troyes - AS Monaco 2-2. Gazdele au salvat un punct în minutul 90+1

Ligue 1 Publicat de Daian Cutu pe 5 mar 2023

AS Monaco a remizat în deplasare, scor 2-2, cu echipa Troyes, într-un meci din etapa a 26-a a campionatului Franţei.

Pentru Monaco a înscris Ben Yedder, în minutele 81 şi 84.

Troyes a marcat prin Kouane ’31 şi Ugbo ‘90+1.

Vineri, Nice a remizat cu Auxerre, scor 1-1, iar sâmbătă Lens a terminat la egalitate cu Lille, scor 1-1, şi PSG a învins Nantes cu 4-2.