ULTIMĂ ORĂ | A fost anunţat programul etapei a 9-a din play-off şi play-out. Cinci meciuri vor avea loc de la aceaaşi oră ULTIMĂ ORĂ | A fost anunţat programul etapei a 9-a din play-off şi play-out. Cinci meciuri vor avea loc de la aceaaşi oră
VIDEO | Dinamo - FC Voluntari 1-1, în direct la Prima Sport 1! Două goluri în două minute pe „Arcul de Triumf” VIDEO | Dinamo - FC Voluntari 1-1, în direct la Prima Sport 1! Două goluri în două minute pe „Arcul de Triumf”
Pedro Rocha a fost numit preşedinte al Federaţiei Spaniole de Fotbal, în ciuda inculpării sale pentru corupţie Pedro Rocha a fost numit preşedinte al Federaţiei Spaniole de Fotbal, în ciuda inculpării sale pentru corupţie
VIDEO EXCLUSIV | Veste excelentă pentru CFR Cluj în finalul acestui sezon. „Cu siguranţă va veni mai repede” VIDEO EXCLUSIV | Veste excelentă pentru CFR Cluj în finalul acestui sezon. „Cu siguranţă va veni mai repede”
Jaqueline Cristian, victorie de răsunet la Madrid! Succes contra unei câştigătoare de grand slam Jaqueline Cristian, victorie de răsunet la Madrid! Succes contra unei câştigătoare de grand slam
Bomba momentului în fotbalul românesc! Daniel Niculae, OUT din Giuleşti?

ULTIMA ORĂ ǀ Alegere interesantă de arbitru pentru meciul FC ”U” Craiova - FCSB. Cine va conduce CS Mioveni - CFR Cluj

FCSB Publicat pe 13 nov 2022

Arbitrul Radu Petrescu a fost delegat la meciul FC ”U” Craiova 1948 - FCSB, programat duminică seară, de la ora 21:00, în etapa a 18-a din Superligă, în direct la Prima Sport 1.

El va fi ajutat de Mircea Grigoriu şi Marius Marica, iar rezervă va fi Iulian Dima.

În Camera VAR se vor afla Iulian Călin şi Andrei Constantinescu.