Ultima oră
Şeful lui Dinamo a făcut anunţul despre noile veniri de la Dinamo: ”Nu am plătit în totalitate transferurile făcute!” | VIDEO EXCLUSIV

Şeful lui Dinamo a făcut anunţul despre noile veniri de la Dinamo: ”Nu am plătit în totalitate transferurile făcute!” | VIDEO EXCLUSIV
A fost anunţat jucătorul de 150 de milioane al lui Jose Mourinho

A fost anunţat jucătorul de 150 de milioane al lui Jose Mourinho
Plecare de ultim moment de la FC Hermannstadt

Plecare de ultim moment de la FC Hermannstadt
Jucătorii Iranului vor călători în Statele Unite cu o zi înainte de primul său meci Jucătorii Iranului vor călători în Statele Unite cu o zi înainte de primul său meci
Becali, tun financiar!  ”2,3 milioane”

Becali, tun financiar!  ”2,3 milioane”
Dinamo, în alertă! Interes din străinătate pentru Musi şi Cîrjan. Anunţul lui Andrei Nicolescu despre plecările vedetelor Dinamo, în alertă! Interes din străinătate pentru Musi şi Cîrjan. Anunţul lui Andrei Nicolescu despre plecările vedetelor

Un jucător de bază de la FCSB l-a exasperat pe MM Stoica: „Vă promit că ăsta este ultimul meci! Toate au o limită” | EXCLUSIV

FCSB Publicat de Prima Sport pe 11 iul 2025
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email

Valentin Creţu l-a exasperat pe MM Stoica prin tumbele pe care le-a făcut la finalul meciului cu Inter Escaldes.

 

 

//i0.1616.ro/media/581/3142/38227/22094900/1/fcsb-inter-club-d-escaldes-preliminariile-ligii-campionilor-9-07-2025.jpg

FCSB a câştigat partida tur cu Inter Club d'Escaldes din preliminariile Champions League, scor 3-1, dar a fost dominată în repriza secundă.

Campioana României a turat motoarele până la 3-0, ulterior formaţia din Andorra reuşind să marcheze un gol. În plus, aceasta a avut un gol anulat, un penalty ratat şi mai multe ocazii pe care nu le-a fructificat.

Cum i-a obişnuit pe fani în finalul sezonului trecut, Valentin Creţu s-a bucurat la finalul confruntării din Ghencea prin celebrele sale tumbe. Văzând modul în care se bucură fundaşul cu o echipă precum Inter Escaldes, MM Stoica a răbufnit la adresa sa.

„Vă promit că ăsta este ultimul meci după care Creţu va mai face tumbe. Nu se poate să faci tumbe după un meci, 3-1 cu o echipă… Toate au o limită. Foarte mult, foarte frumos, dar gata.

Aici s-a încheiat cu toate tumbele. E corect să ai frustrări când simţi că poţi juca, dar trebuie să se gândească că are 36 de ani şi că are meci în 3 zile.

E suficient. El trebuie să joace în Champions League, marţi sau miercuri, nu are voie să joace joi, dar să joace, pentru că ieri a rămas şi el dator. Noi trebuia să-i năucim prin zona fundaşilor laterali. N-am făcut-o, dar e ok.

Creţu o să încaseze cel mai bun salariu din viaţa lui de fotbalist şi se va antrena. Când va fi nevoie, va juca. Asta e situaţia, ce să facem?”, a spus Mihai Stoica, în exclusivitate pentru Prima Sport.

Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

Ultimele Videouri

FCSB

Ultimele articole Toate articolele