Deces al unui baschetbalist după ce s-a prăbuşit pe teren la un meci din Jersey Deces al unui baschetbalist după ce s-a prăbuşit pe teren la un meci din Jersey
”Despre proces nu ştiu ce să vă zic”. Miodrag Belodedici a dezvăluit cine e pentru el adevărata Steaua ”Despre proces nu ştiu ce să vă zic”. Miodrag Belodedici a dezvăluit cine e pentru el adevărata Steaua
Dorinel Munteanu, reacţie sinceră după ce Oţelul a pierdut şi cu ”U” Cluj: ”Nu ştiu dacă unii mă consideră nebun!”

VIDEO | Udinese - Empoli 1-1. Trupa lui Răzvan Marin e egalată în minutul 90+14 şi e pe loc retrogradabil VIDEO | Udinese - Empoli 1-1. Trupa lui Răzvan Marin e egalată în minutul 90+14 şi e pe loc retrogradabil
Totul a fost stabilit! Primul fotbalist care pleacă de la FCSB. Jucătorul semnează cu o rivală din Superligă. MM Stoica, emoţionat: ”El e de toate. Nacho n-a jucat niciodată atacant lateral!”

Pauza s-a terminat! Cristi Balaj revine în Superliga Pauza s-a terminat! Cristi Balaj revine în Superliga

Unul din liderii FCSB, în pericol să îşi piardă definitiv locul de titular! Gigi Becali pregăteşte o mutare-ŞOC ǀ VIDEO EXCLUSIV

FCSB Publicat pe 28 sep 2023

Gigi Becali l-a avertizat pe Risto Radunovic, fundaşul stânga al celor de la FCSB şi unul dintre liderii din vestiarul ”roş-albaştrilor”, că riscă să îşi piardă locul de titular când George Ganea o să îşi intre în ritm.

Patronul vicecampioanei a precizat că până atunci tot internaţionalul muntenegrean va rămâne în formula de start.

Djokovic şi Ganea, remarcaţii lui Gigi Becali

”Djokovic mi-a plăcut mult astăzi (n.r.- miercuri). Mi-a plăcut foarte mult Ganea. Se vede că e un jucător matur, cu experienţă, nu pierde mingea deloc. E primul lui meci, vă daţi seama, este chiar ce mă aşteptam Ganea, din ce în ce va fi mai bun.

Prea juca el lejer (n.r.- Radunovic), prea nu avea niciun fel de emoţii. Era titular, nu avea nicio treabă. Acum o să trebuiască să vedem! Acum va juca tot el până o să îşi intre în ritm (n.r.- Ganea), dar după aia nu se ştie cine o să fie titular.”, a declarat Gigi Becali în exclusivitate pentru Prima Sport 1, în cadrul emisiunii Fotbal Show.

FCSB a învins miercuri seara, în deplasare, scor 2-0, FC Bihor, într-un meci contând pentru grupa C a Cupei României. FCSB a început partida cu o formulă fără mulţi titulari şi a dominat prima repriză, în care a şi înscris, în minutul 26, prin David Miculescu.

Orădenii au jucat mai bine în partea a doua a partidei, când au ieşit mai curajos la atac, dar cei care au marcat au fost tot bucureştenii. Ngezana a înscris la o centrare dintr-o lovitură de colţ, în minutul 69, şi a securizat victoria FCSB în primul meci din Cupa României.

Sursa foto: Sport Pictures