Ultima oră
Anunţul momentului la FCSB: ”Se fac transferuri de milioane. Cine va face egal cu noi va trebui să se felicite”

Anunţul momentului la FCSB: ”Se fac transferuri de milioane. Cine va face egal cu noi va trebui să se felicite”
Încă un transfer ratat de FCSB. Bochum l-a deturnat din drumul spre Superliga: ”Când e să se aleagă praful!”

Încă un transfer ratat de FCSB. Bochum l-a deturnat din drumul spre Superliga: ”Când e să se aleagă praful!”
Transfer după transfer la Dinamo! Nuno Campos va avea sub comandă un jucător de la Braga Transfer după transfer la Dinamo! Nuno Campos va avea sub comandă un jucător de la Braga
Adi Mutu, pe punctul de a prelua o echipă naţională: ”Şapte jucători în Anglia, cinci în Franţa” Adi Mutu, pe punctul de a prelua o echipă naţională: ”Şapte jucători în Anglia, cinci în Franţa”
Daniel Popa a dezvăluit cu cine negociază după plecarea de la Metaloglobus: "Dacă nu aveam această operaţie, probabil semnam până acum" Daniel Popa a dezvăluit cu cine negociază după plecarea de la Metaloglobus: "Dacă nu aveam această operaţie, probabil semnam până acum"
Julian Nagelsmann ”a răbufnit” după înfrângerea cu Ecuador: ”Încetaţi să vorbiţi prostii” Julian Nagelsmann ”a răbufnit” după înfrângerea cu Ecuador: ”Încetaţi să vorbiţi prostii”

UTA Arad continuă transferurile şi după startul Ligii 1. Nou-promovata a adus un fost jucător de la FCSB

UTA Arad Publicat pe 25 aug 2020
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email

//i0.1616.ro/media/581/3142/38243/19461494/1/pleasca.jpg

UTA Arad şi-a asigurat serviciile fundaşului dreapta Marian Pleaşcă.

Fost jucător la FCSB, Marian Pleaşcă a semnat cu nou-promovata din postura de jucător liber de contract, după ce s-a despărţit în această vară de Gaz Metan Mediaş.

Fundaşul dreapta, născut la Caracal, are 115 prezenţe în Liga 1, pentru Pandurii, FCSB, FC Voluntari şi Gaz Metan Mediaş, precum şi două goluri marcate.

Pe parcursul carierei, Pleaşcă a strâns patru partide în Europa League, două în grupe şi două în preliminarii, dar şi un meci în echipa naţională de seniori: o înfrângere cu 2-1 într-un amical cu Belgia în noiembrie 2011.

UTA Arad - FC Voluntari, vineri, ora 21:00, Look Plus

UTA Arad a obţinut un punct în primul meci de la revenirea în Liga 1, după ce a remizat cu FC Viitorul, în deplasare, scor 1-1. Pentru arădeni urmează partida cu FC Voluntari, programat vineri, de la 21:00, pe Look Plus.

Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

UTA Arad

Ultimele articole Toate articolele