Ultima oră
Răzvan Lucescu, aproape o mega lovitură! Antrenorul român se află pe lista unuia dintre cele mai importante cluburi din zona Golfului Răzvan Lucescu, aproape o mega lovitură! Antrenorul român se află pe lista unuia dintre cele mai importante cluburi din zona Golfului
Neymar a plâns în vestiar după revenirea emoţionantă în echipa naţională a Braziliei Neymar a plâns în vestiar după revenirea emoţionantă în echipa naţională a Braziliei
Gigi Becali a fost avertizat în legătură cu jucătorul vizat: ”De doi sau trei ani nu mai are randament” Gigi Becali a fost avertizat în legătură cu jucătorul vizat: ”De doi sau trei ani nu mai are randament”
Metaloglobus şi-a prezentat noul antrenor. ”Începe un nou capitol” Metaloglobus şi-a prezentat noul antrenor. ”Începe un nou capitol”
Andreas Chiriţoiu a fost dorit de Petrolul, dar a ales să semneze cu alt club din România Andreas Chiriţoiu a fost dorit de Petrolul, dar a ales să semneze cu alt club din România
Marian Iancu a dat verdictul şi a numit câştigătoarea titlului din sezonul viitor: ”Cine o opreşte? Nimeni” Marian Iancu a dat verdictul şi a numit câştigătoarea titlului din sezonul viitor: ”Cine o opreşte? Nimeni”

UTA Arad, decimată pentru meciul cu FCSB. ”Putem spune că e măcel!”

UTA Arad Publicat de Daian Cutu pe 4 mar 2023
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email

//i0.1616.ro/media/581/3142/38243/21042959/1/uta.jpg

FCSB a intrat într-o serie excelentă de rezultate, iar următorul meci din Superliga va fi duminică, contra celor de la UTA Arad, de la ora 21:00, în direct pe Prima Sport 1.

Alexandru Meszar a declarat că arădenii au probleme mari de lot pentru meciul cu vicecampioana României. Vor lipsi din apărare patru jucători: Romario Benzar, Marko Vukcevic, Erion Hoxhallari şi Andrei Chindriş.

”Noi am suferit mult, am pierdut patru jucători, care sunt foarte importanţi pentru noi.

Romario Benzar e accidentat de săptămâna trecută, de la meciul cu Farul, Vukcevic aţi văzut ce a păţit şi nu ştim dacă mai putem să ne bazăm pe el în viitorul apropiat.

Hoxhallari a luat al patrulea galben şi Chindriş a luat al patrulea galben. Deci din linia de fund, o să avem cu patru jucători mai puţini la meciul cu FCSB. Putem spune că e măcel!

Ne bucurăm că vom juca cu stadionul plin meciul, avem o responsabilitate mare, şi e păcat pentru că acest public minunat suferă. Nu avem arme! Noi facem comunicate pe care nu le citeşte nimeni”
, a declarat Meszar, pentru Fanatik.

Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

UTA Arad

Ultimele articole Toate articolele