Ultima oră
Thomas Tuchel, nemulţumit după egalul dintre Anglia şi Ghana: „Ar fi fost meritat” Thomas Tuchel, nemulţumit după egalul dintre Anglia şi Ghana: „Ar fi fost meritat”
A lăsat-o pe CFR pentru ”U” şi a povestit ce a trăit la derby-ul Clujului: ”Am fost şocat. Nu înţelegeam ce se întâmplă”  

A lăsat-o pe CFR pentru ”U” şi a povestit ce a trăit la derby-ul Clujului: ”Am fost şocat. Nu înţelegeam ce se întâmplă”
Rapid a transferat un fost jucător al Stelei Rapid a transferat un fost jucător al Stelei
Cupa Mondială 2026: "Lumumba Vea", suporterul vedetă al RD Congo, a fost prezent la partida cu Columbia-VIDEO Cupa Mondială 2026: "Lumumba Vea", suporterul vedetă al RD Congo, a fost prezent la partida cu Columbia-VIDEO
Antrenorul Uzbekistanului Fabbio Cannavaro, elogii la adresa lui Cristiano Ronaldo: ”Dacă îi dai un centimetru în careu, eşti mort”
Antrenorul Uzbekistanului Fabbio Cannavaro, elogii la adresa lui Cristiano Ronaldo: ”Dacă îi dai un centimetru în careu, eşti mort”
LIVE TEXT | Elveţia – Canada, ASTĂZI, ora 22:00, pe PrimaSport.ro. Lupta pentru câştigarea grupei A LIVE TEXT | Elveţia – Canada, ASTĂZI, ora 22:00, pe PrimaSport.ro. Lupta pentru câştigarea grupei A

UTA arată din ce în ce mai bine sub conducerea lui Mircea Rednic. ”Putem să fim mulţumiţi”

UTA Arad Publicat de Daian Cutu pe 25 nov 2023
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email

//i0.1616.ro/media/581/3142/38243/21399025/1/afc-uta-arad-acs-suporter-club-otelul-galati-superliga-superbet-13-11-2023-3.jpg

Mircea Rednic, antrenorul echipei UTA Arad, a fost mulţumit de efortul depus de elevii săi în meciul de sâmbătă, de la Cluj, cu CFR Cluj, scor 0-0.

”Au fost multe duleuri, pe care în proporţie de 80 la sută le-am câştigat. Prima repriză a fost  mai echilibrată. Putem să fim mulţumiţi de acest punct. Băieţilor nu am ce să le reproşez, au depus efort. E prima oară când jucăm cu trei fundaşi. Ne-am apărat destul de bine şi nu am luat gol. Şi cu şansă, şi cu Florin, care a avut două intervenţii. Per ansamblu sunt mulţumit. Am jucat totuşi cu CFR.

Urmează meciul cu Sibiul, de acasă sau de unde om juca, la Oradea, şi încercăm să câştigăm”, a declarat Mircea Rednic.

Echipa CFR Cluj a încheiat la egalitate sâmbătă, pe teren propriu, scor 0-0, cu UTA Arad, într-un meci din etapa a 17-a a Superligii.

 

Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

UTA Arad

Ultimele articole Toate articolele