Ultima oră
David Kiki a rămas cu un mare regret după perioada petrecută la FCSB: „Sunt frustrat” David Kiki a rămas cu un mare regret după perioada petrecută la FCSB: „Sunt frustrat”
Transfer de Liga Campionilor! Universitatea Craiova a adus un atacant de la locul cinci din Portugalia Transfer de Liga Campionilor! Universitatea Craiova a adus un atacant de la locul cinci din Portugalia
Se cunosc 9 meciuri din şaisprezecimile Campionatului Mondial. Joao Paulo şi Capul Verde vor înfrunta Argentina Se cunosc 9 meciuri din şaisprezecimile Campionatului Mondial. Joao Paulo şi Capul Verde vor înfrunta Argentina
Decizie surprinzătoare cu privire la Lionel Messi. Ce se întâmplă cu starul Argentinei la meciul contra Iordaniei Decizie surprinzătoare cu privire la Lionel Messi. Ce se întâmplă cu starul Argentinei la meciul contra Iordaniei
O asistentă medicală denunţă deficienţele logistice legate de spitalizarea lui Diego Maradona O asistentă medicală denunţă deficienţele logistice legate de spitalizarea lui Diego Maradona
Acuzaţiile de posesie de droguri împotriva fostului campionul olimpic la schi alpin Bode Miller au fost retrase Acuzaţiile de posesie de droguri împotriva fostului campionul olimpic la schi alpin Bode Miller au fost retrase

Valentin Suciu, nemilos cu cei de la Sepsi. ”Când subestimezi adversarul sigur ai de suferit la final”

Sepsi OSK Publicat de Daian Cutu pe 30 oct 2024
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
Sepsi Sfântu Gheorghe a fost învinsă în deplasare, cu scorul de 1-0, de echipa Unirea Alba Iulia, într-un meci din prima etapă a grupei D a Cupei României Betano.
 
 
 
//i0.1616.ro/media/581/3142/38234/21819716/1/farul-constanta-sepsi-osk-sfantu-gheorghe-superliga-superbet-22-09-2024-2.jpg
 
 
 
 
 
 
Golul a fost marcar de Giosu, în minutul 86.

Antrenorul covăsnenilor, Valentin Suciu, a declarat că e dezamăgit de faptul că jucătorii săi şi-au subestimat adversarii din Liga 3.

”Când subestimezi adversarul, sigură că ai de suferit la final. Trebuie să avem mai mult tupeu şi curajul de a juca. 

Chiar dacă pare o echipă improvizată, nu este. Sunt jucători din lot, astăzi au avut şansa. Din păcate, astăzi nu am reuşit să câştigăm.

(n.r. câştigarea trofeului) Este un obiectiv pe care clubul a reuşit să-l îndeplinească de două ori. Trebuie să avem acum jucători apţi pentru a juca pe aceste două fronturi”, a spus Valentin Suciu, la final de meci.

În aceeaşi grupă, SCM Rm. Vâlcea a pierdut acasă, cu 0-1, confruntarea contra celor de la CSM Reşiţa.

 

Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

Ultimele Videouri

Sepsi OSK

Ultimele articole Toate articolele