VIDEO | Chindia – UTA 2-1, pe Prima Sport 2 şi PrimaPlay.ro. Neguţ înscrie pe final de meci VIDEO | Chindia – UTA 2-1, pe Prima Sport 2 şi PrimaPlay.ro. Neguţ înscrie pe final de meci
Alin Dudea a revenit la CSM Reşiţa, după despărţirea de Dinamo. Alin Dudea a revenit la CSM Reşiţa, după despărţirea de Dinamo.
Pe cine ar alege Marian Iancu pentru a opri hegemonia CFR-ului? Fostul patron de la Poli Timişoara, răspuns care poate părea surprinzător Pe cine ar alege Marian Iancu pentru a opri hegemonia CFR-ului? Fostul patron de la Poli Timişoara, răspuns care poate părea surprinzător
Danemarca se opune participării ruşilor la JO din 2024, chiar şi sub drapel neutru
Adnan Januzaj a fost împrumutat de FC Sevilla la Istanbul Basaksehir Adnan Januzaj a fost împrumutat de FC Sevilla la Istanbul Basaksehir
”Este un jucător foarte bun. E bun rău”. Lui Adrian Mititelu i-a trecut supărarea. Patronul lui FCU Craiova anunţă un transfer important ”Este un jucător foarte bun. E bun rău”. Lui Adrian Mititelu i-a trecut supărarea. Patronul lui FCU Craiova anunţă un transfer important

Verona - Juventus 0-1. ”Bătrâna Doamnă” leagă rezultate bune şi urcă pe trei în Serie A

Serie A Publicat de Daian Cutu pe 10 nov 2022

Juventus s-a impus la Verona prin golul marcat de Moise Kean, în minutul 60. Arbitrul Marco di Bello a dictat un penalti pentru Verona, în minutul 84, dar a revocat decizia după consultarea VAR.

În minutul 90+2 Alex Sandro (Juventus) a fost eliminat după ce l-a faultat din postură de ultim apărător pe Lasagna.

În clasament, Juventus a urcat pe poziţia a treia, cu 28 de puncte, aflându-se la două puncte de ocupanta locului secund, AC Milan, şi la 10 de liderul Napoli.