Horaţiu Giurgiu, legendă a baschetului românesc, a murit la 85 de ani Horaţiu Giurgiu, legendă a baschetului românesc, a murit la 85 de ani
Prima decizie luată de UTA Arad după suspendarea dictată de Comisia de Disciplină Prima decizie luată de UTA Arad după suspendarea dictată de Comisia de Disciplină
NEWS ALERT | Revenire de senzaţie la Barcelona? Anunţul presei din Spania NEWS ALERT | Revenire de senzaţie la Barcelona? Anunţul presei din Spania
I-a enervat pe rapidişti, iar acum a fost delegat din nou! Partida pe care o va arbitra George Găman I-a enervat pe rapidişti, iar acum a fost delegat din nou! Partida pe care o va arbitra George Găman
Cristi Balaj a spus lucrurilor pe nume! Prima reacţie oficială despre plecarea lui Otele Cristi Balaj a spus lucrurilor pe nume! Prima reacţie oficială despre plecarea lui Otele
Jannik Sinner - Daniil Medvedev, reeditarea finalei de la Australian Open, în semifinale la Mastersul de la Miami Jannik Sinner - Daniil Medvedev, reeditarea finalei de la Australian Open, în semifinale la Mastersul de la Miami

Veste bună pentru Edi Iordănescu! Mihăilă a marcat pentru Parma în egalul cu Genoa

Stranieri Publicat de Daian Cutu pe 3 sep 2022

Parma a terminat la egalitate sâmbătă, scor 3-3, meciul din etapa a patra din Serie B disputat la Genova, în compania formaţiei Genoa. Valentin Mihăilă a marcat un gol.

Genoa şi Parma au încheiat la egalitate după un meci spectaculos. Frendrup a deschis scorul pentru Genoa, în minutul 16. Parma a replicat prin golul lui Inglese (min. 21), apoi a trecut la conducere după reuşita lui românului Valentin Mihăilă (min. 37). Genoa a egalat prin Hefti (min. 42) şi a luat avantaj pe tabelă după golul din penalty marcat de Coda în minutul 51. Egalarea a venit pentru oaspeţi abia pe final de meci, Estevez înscriind în minutul 89.

La Genoa, Radu Drăguşin a fost titular, iar George Puşcaş a rămas pe banca de rezerve. La Parma, Valentin Mihăilă a fost integralist, în timp ce Dennis Man a fost titular şi a ieşit de pe teren în minutul 57, fiind înlocuit de Ansaldi.