VIDEO | Situaţia e foarte dificilă, dar Kopic vede şi părţile bune. ”Rămân la părerea mea că am jucat bine” VIDEO | Situaţia e foarte dificilă, dar Kopic vede şi părţile bune. ”Rămân la părerea mea că am jucat bine”
Ahmed Bani, prestaţie bună pe Cluj Arena, dar insuficientă. ”Nu vreau să mă gândesc la retrogradare” Ahmed Bani, prestaţie bună pe Cluj Arena, dar insuficientă. ”Nu vreau să mă gândesc la retrogradare”
VIDEO | ”U” Cluj - Dinamo 3-3. Remiză frăţească care îi încurcă rău de tot pe ”câini” VIDEO | ”U” Cluj - Dinamo 3-3. Remiză frăţească care îi încurcă rău de tot pe ”câini”
VIDEO | Girona - Barcelona 4-2. Revelaţia din La Liga urcă pe 2 şi o face pe Real Madrid campioană VIDEO | Girona - Barcelona 4-2. Revelaţia din La Liga urcă pe 2 şi o face pe Real Madrid campioană
Monza – Lazio 2-2. Gazdele au egalat în minutul 90+2 Monza – Lazio 2-2. Gazdele au egalat în minutul 90+2
Claudiu Keşeru ştie ce îi lipseşte lui Dinamo: „E uşor atipic” | VIDEO EXCLUSIV Claudiu Keşeru ştie ce îi lipseşte lui Dinamo: „E uşor atipic” | VIDEO EXCLUSIV

Vestea pe care PSG o dorea din tot sufletul. Mbappe va putea juca cu Atalanta

Champions League Publicat de Daian Cutu pe 12 aug 2020

Sferturile UEFA Champions League debutează diseară, de la 22:00, în direct pe Look Plus, cu partida Atalanta - PSG.

Parizienii au primit o veste extraordinară, Kylian Mbappe s-a refăcut după accidentarea din finala Cupei Franţei, contra celor de la Saint-Etienne.

Anunţul a venit chiar de la antrenorul lui PSG: „Dacă nimic extraordinar nu se întâmplă, el va fi gata pentru meci. Suntem foarte încântaţi că el este alături de grup şi că există posibilitatea ca el să termine meciul pe tern”, a spus Tuchel, conform Goal.com.