Ultima oră
Novak Djokovic s-a retras de la un turneu demonstrativ, cu câteva zile înainte de Wimbledon

Novak Djokovic s-a retras de la un turneu demonstrativ, cu câteva zile înainte de Wimbledon
Cel mai bun marcator la FCSB-ului, la un pas să îl trădeze pe Becali! Jucător este este aproape să semneze contractul
Cel mai bun marcator la FCSB-ului, la un pas să îl trădeze pe Becali! Jucător este este aproape să semneze contractul
FCSB pregăteşte al doilea transfer al verii: un stoper cu trecut în Serie A şi Ligue 1 FCSB pregăteşte al doilea transfer al verii: un stoper cu trecut în Serie A şi Ligue 1
„E norocos că a ajuns acolo”! Victor Piţurcă, comentarii acide la adresa lui Darius Olaru după transferul în Belgia: „Nu mai merge cum se întâmpla aici… la fiecare atingere, mima şi cădea” „E norocos că a ajuns acolo”! Victor Piţurcă, comentarii acide la adresa lui Darius Olaru după transferul în Belgia: „Nu mai merge cum se întâmpla aici… la fiecare atingere, mima şi cădea”
Csikszereda plăteşte rentă viageră lunară pentru o legendă a naţionalei României

Csikszereda plăteşte rentă viageră lunară pentru o legendă a naţionalei României
Cel mai bun job de vară: doi suporteri sunt plătiţi cu 50.000 de dolari ca să vadă toate cele 104 meciuri de la Mondiale

Cel mai bun job de vară: doi suporteri sunt plătiţi cu 50.000 de dolari ca să vadă toate cele 104 meciuri de la Mondiale

Veşti foarte bune despre starea lui Mircea Rednic. Tehnicianul s-a fotografiat zâmbind

UTA Arad Publicat de Daian Cutu pe 30 aug 2023
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
//i0.1616.ro/media/581/3142/38243/21299957/1/rednic-spital.jpg
 
Mircea Rednic a suferit un infarct şi a fost operat de urgenţă pe cord în cursul zilei de miercuri.
 
Antrenorul de 61 de ani a simţit dureri în piept în timpul duelului cu FCSB şi s-a simţit rău la pauza partidei. Rednic a luat decizia să facă un control de specialitate, iar medicii au luat decizia de a-l opera de urgenţă.
 
Din fericire, starea de sănătate a tehnicianului este una bună şi se pare că nu va sta departe de fotbal. Acesta s-a fotografiat alături de primarul Aradului, care a postat un mesaj plin de optimism.

"I-am făcut o vizită la spital domnului Mircea Rednic, de îndată ce am aflat de problema prin care trece.

La insistenţele domniei sale ne-am făcut un selfie şi am dat curs rugăminţii de a transmite suporterilor UTA-ei că se simte bine şi că se va întoarce la echipă cât mai repede posibil, cerându-şi totodată scuze că nu poate răspunde la telefoanele primite!", a scris pe Facebook primarul Municipiului Arad, Călin Bibart.

 

Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

Ultimele Videouri

UTA Arad

Ultimele articole Toate articolele