Ultima oră
Dat afară pe uşa din spate de la FCSB, Daniel Graovac a intrat la negocieri şi poate continua în SuperLiga: "Foarte curând voi lua o decizie" Dat afară pe uşa din spate de la FCSB, Daniel Graovac a intrat la negocieri şi poate continua în SuperLiga: "Foarte curând voi lua o decizie"
LIVE TEXT | Norvegia – Franţa, ASTĂZI, de la 22:00, pe PrimaSport.ro! Duel pentru primul loc în grupa I LIVE TEXT | Norvegia – Franţa, ASTĂZI, de la 22:00, pe PrimaSport.ro! Duel pentru primul loc în grupa I
600 LEI bonus sport la prima depunere. Cum arată bonusul de bun venit la Powerbet 600 LEI bonus sport la prima depunere. Cum arată bonusul de bun venit la Powerbet
Tragerea la sorţi a Superligii are loc azi, de la ora 15:00, în direct pe Prima Sport 2 şi PrimaPlay.ro Tragerea la sorţi a Superligii are loc azi, de la ora 15:00, în direct pe Prima Sport 2 şi PrimaPlay.ro
Paraguay - Australia 0-0. Rezultat favorabil ambelor formaţii Paraguay - Australia 0-0. Rezultat favorabil ambelor formaţii
Turcia - SUA 3-2. Victorie de consolare decisă de un gol în minutul 90+8 Turcia - SUA 3-2. Victorie de consolare decisă de un gol în minutul 90+8

Veşti rele pentru Laszlo Balint. Doi titulari de la UTA s-au infectat cu Coronavirus

UTA Arad Publicat de Daian Cutu pe 7 ian 2021
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email

//i0.1616.ro/media/581/3142/38243/19858715/1/uta.jpg

Anul 2021 începe cu veşti rele pentru UTA Arad. Cei de la gsp.ro scriu că jucătorii Valentin Buhăcianu (atacant, 27 de ani) şi Dragoş Tescan (mijlocaş, 21 de ani) s-au infectat cu Coronavirus.

Laszlo Balint nu va putea conta pe aceştia pentru următoarele două meciuri din Casa Liga 1, cu Viitorul Constanţa (15 ianuarie) şi FC Voluntari (19 ianuarie). Ambele partide fiind transmise de Look Sport.

Campanie de transferuri foarte activă

Atacantul Liviu Antal, care ultima dată a evoluat la Zalgiris, în Lituania, a semnat un contract cu UTA, a anunţat clubul arădean.

Născut la 2 iunie 1989, la Şimleul Silvaniei, fotbalistul ofensiv (poate juca şi mijlocaş şi atacant) a făcut junioratul la LPS Bihorul Oradea.

Este al treilea transfer al celor de la UTA din această iarnă, după Modestas Vorobjobas şi Junior Figueira. Laszlo Balint, consideră că aceste mutări vor aduce un mare plus echipei, prin experienţa şi calitatea jocului pe care aceştia îl prestează.

Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

Ultimele Videouri

UTA Arad

Ultimele articole Toate articolele