O supravieţuitoare a cancerului la sân va alerga topless la maratonul de la Londra pentru a contribui la eliminarea stigmatului mastectomiei O supravieţuitoare a cancerului la sân va alerga topless la maratonul de la Londra pentru a contribui la eliminarea stigmatului mastectomiei
Englezii l-au distrus pe Haaland după eliminarea din sferturi: „A căzut îngrozitor! Nu a arătat nimic” Englezii l-au distrus pe Haaland după eliminarea din sferturi: „A căzut îngrozitor! Nu a arătat nimic”
Fraţii Maior, la start în a doua etapă din Campionatul Mondial de Raliuri
VIDEO | Oţelul - ”U” Cluj 1-1, în direct la Prima Sport 1! Nistor egalează din penalty în prelungirile primei reprize VIDEO | Oţelul - ”U” Cluj 1-1, în direct la Prima Sport 1! Nistor egalează din penalty în prelungirile primei reprize
CFR Cluj are de dat bani către un fost jucător. Acesta a avut câştig de cauză la comisii CFR Cluj are de dat bani către un fost jucător. Acesta a avut câştig de cauză la comisii
Lovitură de proporţii în Formula 1! Carlos Sainz, dorit de rivala celor de la Ferrari Lovitură de proporţii în Formula 1! Carlos Sainz, dorit de rivala celor de la Ferrari

Victorie pentru CSA Steaua, contra lui FC Argeş, în primul meci amical din intersezon

Fotbal Internațional Publicat de Daian Cutu pe 2 iul 2022

Divizionara secundă CSA Steaua şi-a început seria amicalelor din intersezon cu o victorie în faţa unei echipe din Superligă, FC Argeş.

Meciul s-a disputat la baza sportivă Valea Iaşului, iar unicul gol al întâlnirii a fost reuşit de Dragoş Nicolae, în minutul 64.

Antrenorul Andrei Prepeliţă (FC Argeş) a început partida în formula: Straton – Tofan, Turda, Marius Constantin, Vianna – Meza Colli, Njike – Bertrand, Ionuţ Şerban, Işfan – Enzo Celestine. Rezerve au fost Greab, Latovlevici, Cestor, Dobrosavlevici, Jakolis, Raynov, Răzvan Covaci, Donisa, George Ganea.

Daniel Opriţa (CSA Steaua) a folosit în prima repriză jucătorii: Iancu – Oroian, Walace, Gugu, Sima – Bărbulescu, Balgiu – Popa, Chipirliu – Chunchukov, Trică. Rezerve: Dincă, Ilie, Mihăescu, Calestru, Pacionel, Erhan, Abraham, Răducan, Marin, Dragoş Nicolae, Alexandrescu, Savianu.