Florin Manea aruncă bomba! Radu Drăguşin, OUT de la Tottenham? „Nu rămâne dacă nu joacă” Florin Manea aruncă bomba! Radu Drăguşin, OUT de la Tottenham? „Nu rămâne dacă nu joacă”
VIDEO | Scandări xenofobe în tribună la Farul – Sepsi. Meciul a fost întrerupt mai multe minute VIDEO | Scandări xenofobe în tribună la Farul – Sepsi. Meciul a fost întrerupt mai multe minute
Două finale pe aparate pentru junioarele tricolore, la CE de la Rimini Două finale pe aparate pentru junioarele tricolore, la CE de la Rimini
VIDEO | Farul - Sepsi 0-4, în direct la Prima Sport 1! Matei profită de o gafă de cascadorii râsului VIDEO | Farul - Sepsi 0-4, în direct la Prima Sport 1! Matei profită de o gafă de cascadorii râsului
VIDEO | CSO Voluntari - CSM Oradea 87-77. Ilfovenii împing semifinala Ligii Naţionale în meciul decisiv VIDEO | CSO Voluntari - CSM Oradea 87-77. Ilfovenii împing semifinala Ligii Naţionale în meciul decisiv
Trei oferte refuzate de Dani Coman! Clubul cu care se află în negocieri fostul preşedinte de la Hermannstadt | EXCLUSIV Trei oferte refuzate de Dani Coman! Clubul cu care se află în negocieri fostul preşedinte de la Hermannstadt | EXCLUSIV

VIDEO | Abdallah, intrare horror la Benzar. Jucătorul celor de la Botoşani a fost scos cu ambulanţa de pe teren

Dinamo Publicat de Daian Cutu pe 23 apr 2024

FC Botoşani o întâlneşte pe Dinamo, marţi, de la 19:30, într-un meci ce face parte din cadrul rundei cu numărul 6 din play-out. Partida va fi transmisă în direct la Prima Sport 1 şi online pe PrimaPlay.ro.

• Toate golurile şi fazele importante din Superliga pot fi urmărite în format LIVE VIDEO pe PrimaSport.ro

La scorul de 1-1, Abdallah a avut o intrare horror cu talpa pe capul lui Benzar. Dinamovistul a fost eliminat, iar jucătorul moldovenilor a avut nevoie de ambulanţă, pentru a fi scos de pe teren.

Atacantul naţionalei din Madagascar a avut un meci de coşmar, după ce anterior a ratat din penalty.