A doua medalie pentru Sabrina Maneca Voinea la europenele de gimnastică: argint în proba de sol! A doua medalie pentru Sabrina Maneca Voinea la europenele de gimnastică: argint în proba de sol!
Max Verstappen a câştigat şi cursa sprint de la Miami Max Verstappen a câştigat şi cursa sprint de la Miami
Partea la care Dinamo a excelat în acest sezon. Conducerea a făcut un adevărat miracol | EXCLUSIV Partea la care Dinamo a excelat în acest sezon. Conducerea a făcut un adevărat miracol | EXCLUSIV
Dinamo are un buget uluitor | EXCLUSIV Dinamo are un buget uluitor | EXCLUSIV
VIDEO | ”U” Cluj - Dinamo 1-1, în direct la Prima Sport 1! Bani restabileşte egalitatea VIDEO | ”U” Cluj - Dinamo 1-1, în direct la Prima Sport 1! Bani restabileşte egalitatea
Sabrina Voinea, medalie europeană de argint, în finala la bârnă Sabrina Voinea, medalie europeană de argint, în finala la bârnă

VIDEO | AC MILAN, ELIMINATĂ RUŞINOS DIN EUROPA LEAGUE. SEARĂ DE COŞMAR ŞI PENTRU PAOK

Europa League Publicat pe 14 dec 2018

AC Milan a ratat accederea în şaisprezecimile Europa League. În ultimul meci din grupe, italienii aveau nevoie doar de un egal pentru a nu pierde locul 2. Trupa lui Gennaro Gattuso a pierdut, însă, cu 3-1 în faţa lui Olympiacos. Într-o altă partidă, PAOK a fost bătută cu 3-1 de Bate Borisov, ieşind şi ea din cupele europene.