VIDEO | Sub bagheta lui Adi Mutu, CFR arată excelent. ”La statistică stăm bine, dar să dăm continuitate”
VIDEO | ”Am avut 30 de minute bune”. Zeljko Kopic vede partea bună din eşecul cu CFR VIDEO | ”Am avut 30 de minute bune”. Zeljko Kopic vede partea bună din eşecul cu CFR
VIDEO | Deşi a pierdut cu 4-0, dinamovistul Patriche acuză arbitrajul. ”Fault la mine” VIDEO | Deşi a pierdut cu 4-0, dinamovistul Patriche acuză arbitrajul. ”Fault la mine”
VIDEO | Otele ajunge la 11 goluri stagionale în Superliga. ”Jucăm unul pentru celălalt”
Rafael Nadal şi Novak Djokovic au plecat în Statele Unite cu acelaşi avion Rafael Nadal şi Novak Djokovic au plecat în Statele Unite cu acelaşi avion
VIDEO | CFR Cluj - Dinamo 4-0. Adi Mutu face recital împotriva echipei ce l-a lansat în fotbalul mare VIDEO | CFR Cluj - Dinamo 4-0. Adi Mutu face recital împotriva echipei ce l-a lansat în fotbalul mare

VIDEO | AC Milan o bate pe Fiorentina şi urcă pe podium în Serie A

Serie A Publicat de Daian Cutu pe 25 nov 2023

AC Milan a învins pe teren propriu, scor 1-0, formaţia AC Fiorentina, într-un meci al etapei a 13-a din Serie A

Milanezii au deschis scorul în minutul 45+2, dintr-un penalti executat de Theo Hernandez şi pe care gazdele l-au primit pentru un fault comis de Parisi, în careu, asupra aceluiaşi Theo Hernandez. Oaspeţii au avut o bară, în minutul 62, când Tomori a deviat şutul lui Nico Gonzalez.

În minutul 90+6 Rolando Mandragora a trimis din cinci metri direct în figura portarului milanez Maignan si s-a terminat 1-0 pentru Milan, care are 24 de puncte şi este pe locul 3 în Serie A. AC Fiorentina e pe locul 6, cu 20 de puncte.