”Cum să ieşi aşa? Ai doi metri”. Ştefan Târnovanu a gafat, iar Gigi Becali a reacţionat ferm! ”Cum să ieşi aşa? Ai doi metri”. Ştefan Târnovanu a gafat, iar Gigi Becali a reacţionat ferm!
VIDEO | Atalanta, demonstraţie de forţă la returul cu Fiorentina şi calificare în finala Coppa Italia VIDEO | Atalanta, demonstraţie de forţă la returul cu Fiorentina şi calificare în finala Coppa Italia
VIDEO | Everton - Liverpool 2-0. ”Cormoranii” pot cădea pe 3 în Premier League VIDEO | Everton - Liverpool 2-0. ”Cormoranii” pot cădea pe 3 în Premier League
VIDEO | ”Este important că am câştigat un punct”. Charalambous încă nu este campion VIDEO | ”Este important că am câştigat un punct”. Charalambous încă nu este campion
VIDEO | Târnovanu, foarte afectat de gafa cu Sepsi: ”Amânăm titlul din cauza mea” VIDEO | Târnovanu, foarte afectat de gafa cu Sepsi: ”Amânăm titlul din cauza mea”
VIDEO | Florinel Coman a rezistat mai puţin de jumătate de repriză: ”Sper să nu am nicio problemă” VIDEO | Florinel Coman a rezistat mai puţin de jumătate de repriză: ”Sper să nu am nicio problemă”

VIDEO | Adi Mutu este într-o perioadă complicată la Rapid. ”Trebuie să ne repunem pe picioare”

Rapid Publicat de Daian Cutu pe 9 nov 2022

Farul a învins în deplasare, cu scorul de 2-0, echipa Rapid, în etapa a doua a grupei C din Cupa României Betano.

Golurile au fost marcate de Casap, din penalty, în minutul 45+4 şi de Mazilu (90+7).

Giuleştenii au bifat al doilea eşec la rând, iar Adrian Mutu a declarat că elevii săi trebuie să îşi revină repede din această pasă proastă.

”Suntem supăraţi, mai ales că această înfrângere vine după un derby. Voiam să ne luăm revanşa, să le arătm suporterilor că ne pare rău. E un moment dificil pentru noi, o săptămână nu vreau să spun cum

Nu e uşor să treci peste o astfel de înfrângere. Ne-a debusolat, e o săptămână grea. Trebuie să ne repunem pe picioare. O să încerc să o fac până la meciul cu Craiova. Avem şi nişte probleme medicale, sper să închegăm un lot bun.

Ratăm foarte mult, avem nevoie de foarte multe ocazii pentru a înscrie. Asta nu îmi place. Cu toate că lucrăm, mingea nu vrea să intre în poartă. Avem ghinion! Dacă analizezi meciul de azi, am fost la timonă, am dominat.

Prima dată când au ajuns în careu au avut penalty. Despre golul 2 nu putem să vorbim, l-am primit în minutul 97, când eram toţi în atac”,