Rapid, luată peste picior după finalul sezonului! "Dacă ceri 1-3, te trezeşti pe şase" | VIDEO EXCLUSIV Rapid, luată peste picior după finalul sezonului! "Dacă ceri 1-3, te trezeşti pe şase" | VIDEO EXCLUSIV
Bogdan Lobonţ, luat în colimator! ”Nu are nicio logică” Bogdan Lobonţ, luat în colimator! ”Nu are nicio logică”
Ce urcare în clasamentul WTA pentru Irina Begu! Ce urcare în clasamentul WTA pentru Irina Begu!
Minnesota Timberwolves a eliminat-o pe Denver Nuggets după un comeback senzaţional! Coincidenţă uluitoare Minnesota Timberwolves a eliminat-o pe Denver Nuggets după un comeback senzaţional! Coincidenţă uluitoare
Ce lovitură se pregăteşte în Superligă! Un jucător de la "U" Cluj, dorit de Gigi Becali la FCSB Ce lovitură se pregăteşte în Superligă! Un jucător de la "U" Cluj, dorit de Gigi Becali la FCSB
Camila Giorgi, acuzată şi de furt Camila Giorgi, acuzată şi de furt

VIDEO | Aşchia nu sare departe de trunchi! Fiul lui Robert Niţă a marcat la câteva minute după ce a debutat în Superliga

FC Voluntari Publicat de Daian Cutu pe 25 aug 2023

Oţelul Galaţi a încheiat la egalitate pe teren propriu, scor 2-2, meciul disputat în compania formaţiei FC Voluntari, în meciul de debut al etapei a şaptea din Superligă. Ilfovenii au egalat pe final, după ce au revenit de la 0-2 în doar 3 minute.

Oaspeţii au stabilit scorul final printr-un jucător aflat la debut în Superligă, Andreas Niţă. Acesta a primit de la Dumiter şi l-a învins fără probleme pe Stoian.

Andreas are doar 17 ani şi este fiul fostului atacant Robert Niţă, ce a trecut în carieră pe la Rapid şi Steaua.

FC Voluntari are 10 puncte şi ocupă locul 5 în Superliga, iar Oţelul a ajuns la al şaselea meci egal în şapte etape şi, cu 6 puncte, se află pe locul 12.