Ultima oră
Şeful lui Dinamo a făcut anunţul despre noile veniri de la Dinamo: ”Nu am plătit în totalitate transferurile făcute!” | VIDEO EXCLUSIV

Şeful lui Dinamo a făcut anunţul despre noile veniri de la Dinamo: ”Nu am plătit în totalitate transferurile făcute!” | VIDEO EXCLUSIV
A fost anunţat jucătorul de 150 de milioane al lui Jose Mourinho

A fost anunţat jucătorul de 150 de milioane al lui Jose Mourinho
Plecare de ultim moment de la FC Hermannstadt

Plecare de ultim moment de la FC Hermannstadt
Jucătorii Iranului vor călători în Statele Unite cu o zi înainte de primul său meci Jucătorii Iranului vor călători în Statele Unite cu o zi înainte de primul său meci
Becali, tun financiar!  ”2,3 milioane”

Becali, tun financiar!  ”2,3 milioane”
Dinamo, în alertă! Interes din străinătate pentru Musi şi Cîrjan. Anunţul lui Andrei Nicolescu despre plecările vedetelor Dinamo, în alertă! Interes din străinătate pentru Musi şi Cîrjan. Anunţul lui Andrei Nicolescu despre plecările vedetelor

VIDEO | Aspectul care l-a enervat pe Gică Hagi. ”S-a dat ceva la televizor?!”

Farul Constanta Publicat de Daian Cutu pe 4 oct 2024
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email

//i0.1616.ro/media/581/3142/38231/21755147/1/gloria-buzau-farul-constanta-superliga-superbet-29-09-2024-2.jpg

 

 

Dinamo Bucureşti a încheiat la egalitate în deplasare, scor 1-1, cu Farul Constanţa, în etapa a 12-a din Superligă.

La final de meci, Gică Hagi, antrenorul dobrogenilor, a avut o reacţie dură cu privire la maniera de arbitraj.

”După jocul pe care l-am făcut, zic că meritam să câştigăm, am avut multe ocazii. Ei au început foarte bine, ştiam, după aia am făcut ce trebuie, în special repriza a doua. Şi în prima am avut ocazii... da, un meci egal. Penalty-uri nu ştiu câte... cred că au fost. Ce să facem, mergem înainte.

S-a dat ceva la televizor? La Dican e împinsătură clar, călcat clar. Arbitrul a zis că Dican a împins. Dacă e împins, cum să împingă?! La Alibec cred că e, asta e calitatea atacantului, dacă l-a atins, asta e. Poate marcam, poate nu.

Era bună victoria, avem un gust amar. E o dezamăgire, dar mergem înainte, ăsta e fotbalul, trebuie să muncim”
, a spus Hagi, la flash-interviu.

Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

Ultimele Videouri

Farul Constanta

Ultimele articole Toate articolele