VIDEO | Getafe - Athletic Bilbao 0-2. ”Dubla” lui Inaki Williams a decis partida VIDEO | Getafe - Athletic Bilbao 0-2. ”Dubla” lui Inaki Williams a decis partida
Felix Auger-Aliassime s-a calificat în finala de la Madrid după abandonul lui Jiri Lehecka Felix Auger-Aliassime s-a calificat în finala de la Madrid după abandonul lui Jiri Lehecka
Patronul lui Sepsi critică arbitrajul după partida de la Constanţa: „Clar ca bună ziua!” | VIDEO EXCLUSIV Patronul lui Sepsi critică arbitrajul după partida de la Constanţa: „Clar ca bună ziua!” | VIDEO EXCLUSIV
Merită Farul să joace în cupele europene? Fostul fotbalist din Superliga a dat verdictul: „Ar face mai multe” | EXCLUSIV Merită Farul să joace în cupele europene? Fostul fotbalist din Superliga a dat verdictul: „Ar face mai multe” | EXCLUSIV
Încă un motiv de sărbătoare pentru jucătorii lui Sepsi! Laszlo Dioszegi a intrat în direct şi a făcut anunţul | VIDEO EXCLUSIV Încă un motiv de sărbătoare pentru jucătorii lui Sepsi! Laszlo Dioszegi a intrat în direct şi a făcut anunţul | VIDEO EXCLUSIV
Bernd Storck îl învinge clar pe Gică Hagi. ”Este uimitor!” Bernd Storck îl învinge clar pe Gică Hagi. ”Este uimitor!”

VIDEO | ATENŢIE, S-A ÎNTORS KING ZLATAN! SUEDEZUL A MARCAT PRIMUL GOL DE LA REVENIREA LA MILAN

Video Publicat pe 11 ian 2020

Zlatan Ibrahomovic a revenit cu gol la AC Milan. E ştirea momentului, iar faptul că Milan s-a impus la Cagliari (2-0) trece în plan secund. În direct pe Look Plus, Leao a deschis scorul în primul minut al reprizei secunde, după care a venit rândul lui Imbrahimovic, în minutul 64. Servit excelent de Hernandez, suedezul a trimis în plasă, din interiorul careului şi a stabilit rezultatul final, 2-0 pentru oaspeţi.

După acest succes, Milan face 25 de puncte şi este pe locul 8. Şi chiar dacă este la 20 de puncte în urma marii rivale Inter, speranţa revine pe San Siro, după un sezon catastrofal. De cealaltă parte, Cagliari e pe poziţia a şasea având 29 de puncte.