VIDEO | Elias Charalambous a răbufnit după partida cu Oţelul! "Am fost penibili" VIDEO | Elias Charalambous a răbufnit după partida cu Oţelul! "Am fost penibili"
Chiricheş a aflat în direct că Becali l-a criticat: ”Crede că joc la ‘mişto’!” | VIDEO

FCSB, distrusă după ce a pierdut cu Oţelul Galaţi: ”A părut o echipă de retrogradare. Din cale afară de slabi!” | VIDEO EXCLUSIV

VIDEO | Dorinel Munteanu este mulţumit de prestaţia fotbaliştilor gălăţeni. "Mă încântă jocul echipei mele" VIDEO | Dorinel Munteanu este mulţumit de prestaţia fotbaliştilor gălăţeni. "Mă încântă jocul echipei mele"
Becali a intrat în direct şi l-a distrus pe jucătorul aşteptat cu braţele deschise: ”Te nenoroceşte!”

Team Romania a defilat la Jocurile Olimpice de la Paris. Soţii canotori Ionela şi Marius Cozmiuc au fost purtătorii de drapel Team Romania a defilat la Jocurile Olimpice de la Paris. Soţii canotori Ionela şi Marius Cozmiuc au fost purtătorii de drapel

VIDEO | ”Au fost două reprize diferite”. Adrian Mutu rămâne departe de fruntea Superligii

CFR Cluj Publicat de Daian Cutu pe 2 mar 2024

Farul Constanţa a încheiat la egalitate pe teren propriu, scor 1-1, cu CFR Cluj, în etapa a 29-a din Superligă.

Adrian Mutu obţine doar o remiză, care o poate îndepărta şi mai tare pe CFR de liderul FCSB la final de etapă. ”Briliantul” consideră că elevii săi trebuie să aibă mai multă personalitate.

”Au fost două reprize diferite. În prima am suferit puţin, Farul a făcut un presing foarte bun. În repriza a doua cred că am dominat. Nu am văzut faza (n.r. - de la golul Farului), să spun dacă a fost fault sau nu la Fica, dar o acţiune a noastră s-a transformat într-un gol al lor. Total neaşteptat, cred că a fost singura lor ocazie în partea a doua.

Trebuie să fructificăm fazele avute, am avut ocazii, am dominat, dar nu am avut inspiraţie în ultimii metri. Până la urmă, un punct e un punct, am jucat pe terenul unei echipe de play-off.

(n.r. ce lipseşte celor de la CFR) Trebuie mai multă personalitate şi încredere în forţele proprii în prima repriză, să controlăm jocul mai mult”