VIDEO | Real Sociedad - Real Madrid 0-1. Titlul a devenit o chestiune de zile pentru ”galactici” VIDEO | Real Sociedad - Real Madrid 0-1. Titlul a devenit o chestiune de zile pentru ”galactici”
Marius Marin a înscris un gol pentru Pisa în Serie B Marius Marin a înscris un gol pentru Pisa în Serie B
Flacăra olimpică a fost predată oficial de Grecia organizatorilor francezi ai JO Flacăra olimpică a fost predată oficial de Grecia organizatorilor francezi ai JO
EXCLUSIV | „Ce fundaşi centrali sunt ăştia!?”. Dinamo, făcută praf în urma unei faza care putea să o coste enorm EXCLUSIV | „Ce fundaşi centrali sunt ăştia!?”. Dinamo, făcută praf în urma unei faza care putea să o coste enorm
VIDEO | Zeljko Kopic a spus lucrurilor pe nume. ”E foarte greu” VIDEO | Zeljko Kopic a spus lucrurilor pe nume. ”E foarte greu”
Scouting-ul lui Dinamo, distrus după partida cu FC Voluntari: „Au urmărit 2000 şi au luat 10 care sunt morţi toţi” | VIDEO EXCLUSIV Scouting-ul lui Dinamo, distrus după partida cu FC Voluntari: „Au urmărit 2000 şi au luat 10 care sunt morţi toţi” | VIDEO EXCLUSIV

VIDEO | Bani nu a mai ţinut cont că e în direct. ”CSA clona! Nu e Steaua”

Dinamo Publicat de Daian Cutu pe 15 mai 2023

Dinamo a câştigat derby-ul cu Steaua, scor 3-0, în penultima etapă a play-off-ului din Liga II. Meciul a fost întrerupt pentru 7 minute, după ce fanii oaspeţilor au aruncat cu torţe pe teren.

Giafer a marcat primul gol al meciului în minutul 78, iar Ghezzali a înscris în minutul 90+4 şi în minutul 90+9 (din penalty).

Pe fondul unor contre verbale cu Balgiu, Ahmed Bani a avut un discurs dur despre formaţia ”militară”, despre ca a punctat că nu e Steaua.

"Dinamo joacă fotbal şampanie, mergem foarte bine, pregătim foarte bine meciurile, suntem o echipă fantastică. Sunt buni şi cei de la Steaua, dar noi am fost superiori.

Tu nu ai ce să vorbeşti, Balgiule, că rămâneţi toată viaţa în Divizia B. Clona de CSA. Gata, revenim în direct?

Cum poate să spună aşa ceva de Dinamo? Nu e Steaua!”