Lando Norris l-a învins pe Max Verstappen pe circuitul de la Miami şi a obţinut prima victorie în Formula 1 Lando Norris l-a învins pe Max Verstappen pe circuitul de la Miami şi a obţinut prima victorie în Formula 1
Neluţu Varga, decizie finală cu privire la Tachtsidis
VIDEO | Dan Petrescu, ”săgeţi” către foştii antrenori de la CFR. ”Dacă eram eu mai aveam doi la acest nivel” VIDEO | Dan Petrescu, ”săgeţi” către foştii antrenori de la CFR. ”Dacă eram eu mai aveam doi la acest nivel”
VIDEO | ”Trebuie să consolidăm ce am făcut bine”. Rapid e fără victorie în play-off, dar Bogdan Lobonţ vede părţile bune VIDEO | ”Trebuie să consolidăm ce am făcut bine”. Rapid e fără victorie în play-off, dar Bogdan Lobonţ vede părţile bune
Şumudică a depistat marea problemă de la Rapid, după înfrângerea cu CFR Cluj. „Asta se întâmplă peste tot în lume” | EXCLUSIV Şumudică a depistat marea problemă de la Rapid, după înfrângerea cu CFR Cluj. „Asta se întâmplă peste tot în lume” | EXCLUSIV
VIDEO | AS Roma – Juventus Torino 1-1. Derby-ul rundei din Serie A s-a  terminat indecis VIDEO | AS Roma – Juventus Torino 1-1. Derby-ul rundei din Serie A s-a terminat indecis

VIDEO | „BĂTRÂNA DOAMNĂ” CÂŞTIGĂ LA SCOR CU FIORENTINA ŞI SE DISTANŢEAZĂ ÎN FRUNTEA CLASAMENTULUI

Video Publicat pe 2 feb 2020

Juventus Torino s-a impus pe teren propriu cu Fiorentina, 3-0, într-un meci din etapa a 22-a din Serie A. În direct pe Look Sport, Ronaldo a deschis scorul cu 5 minute înainte de pauză, dintr-un penalty. Şi tot portughezul a majorat diferenţa, în minutul 80, când a transformat un alt penalty. Pe final, când soarta meciului era oricum decisă, De Ligt a făcut 3-0, în minutele suplimentare, iar Juve obţine fără emoţii cele 3 puncte.

După acest succes, „Bătrâna Doamnă” se află pe primul loc şi are 54 de puncte. Juventus este acum la 6 lungimi de Inter, care are, însă, un meci mai puţin disputat. „Nerazzurii” vor înfrunta azi pe Udinese, în deplasare, azi, de la ora 21.45, în direct pe Look Sport 2.