Florin Manea aruncă bomba! Radu Drăguşin, OUT de la Tottenham? „Nu rămâne dacă nu joacă” Florin Manea aruncă bomba! Radu Drăguşin, OUT de la Tottenham? „Nu rămâne dacă nu joacă”
VIDEO | Scandări xenofobe în tribună la Farul – Sepsi. Meciul a fost întrerupt mai multe minute VIDEO | Scandări xenofobe în tribună la Farul – Sepsi. Meciul a fost întrerupt mai multe minute
Două finale pe aparate pentru junioarele tricolore, la CE de la Rimini Două finale pe aparate pentru junioarele tricolore, la CE de la Rimini
VIDEO | Farul - Sepsi 0-4, în direct la Prima Sport 1! Matei profită de o gafă de cascadorii râsului VIDEO | Farul - Sepsi 0-4, în direct la Prima Sport 1! Matei profită de o gafă de cascadorii râsului
VIDEO | CSO Voluntari - CSM Oradea 87-77. Ilfovenii împing semifinala Ligii Naţionale în meciul decisiv VIDEO | CSO Voluntari - CSM Oradea 87-77. Ilfovenii împing semifinala Ligii Naţionale în meciul decisiv
Trei oferte refuzate de Dani Coman! Clubul cu care se află în negocieri fostul preşedinte de la Hermannstadt | EXCLUSIV Trei oferte refuzate de Dani Coman! Clubul cu care se află în negocieri fostul preşedinte de la Hermannstadt | EXCLUSIV

VIDEO | Bogdan Stancu e de neoprit! Gol şi pasă de gol pentru "Motan" în ultimul meci din Turcia

Superlig Publicat pe 12 iul 2020

Fotbalistul echipei Genclerbirligi, Bogdan Stancu, a înscris un gol în meciul câştigat, sâmbătă seară, în deplasare, cu scorul de 3-1, în faţa formaţiei Goztepe Izmir, în etapa a XXXII-a a campionatului Turciei.

Stancu a marcat în minutul 45+2. De asemenea, jucătorul român a pasat decisiv pentru Sio, în minutul 33.

Al treilea gol al învingătorilor a fost marcat de Sessegnon, în minutul 75, din penalti.

Pentru Goztepe a înscris Ozturk ’90.

Bogdan Stancu a jucat până în minutul 88. Pentru Stancu au fost al 14-lea gol şi al cincilea assist din acest sezon, cel mai reuşit din cariera sa din acest punct de vedere.