VIDEO | Elias Charalambous a răbufnit după partida cu Oţelul! "Am fost penibili" VIDEO | Elias Charalambous a răbufnit după partida cu Oţelul! "Am fost penibili"
Chiricheş a aflat în direct că Becali l-a criticat: ”Crede că joc la ‘mişto’!” | VIDEO

FCSB, distrusă după ce a pierdut cu Oţelul Galaţi: ”A părut o echipă de retrogradare. Din cale afară de slabi!” | VIDEO EXCLUSIV

VIDEO | Dorinel Munteanu este mulţumit de prestaţia fotbaliştilor gălăţeni. "Mă încântă jocul echipei mele" VIDEO | Dorinel Munteanu este mulţumit de prestaţia fotbaliştilor gălăţeni. "Mă încântă jocul echipei mele"
Becali a intrat în direct şi l-a distrus pe jucătorul aşteptat cu braţele deschise: ”Te nenoroceşte!”

Team Romania a defilat la Jocurile Olimpice de la Paris. Soţii canotori Ionela şi Marius Cozmiuc au fost purtătorii de drapel Team Romania a defilat la Jocurile Olimpice de la Paris. Soţii canotori Ionela şi Marius Cozmiuc au fost purtătorii de drapel

VIDEO | Bologna - Juventus 3-3. Remontada fabuloasă a ”Bătrânei Doamne”

Serie A Publicat de Daian Cutu pe 20 mai 2024

Bologna a încheiat la egalitate pe teren propriu, scor 3-3, cu gruparea Juventus Torino, în etapa a 37-a din Serie A.

Bologna a avut un prim sfert de oră foarte bun, când a şi luat un avans de două goluri, prin reuşitele lui Calafiori, din minutul 2, şi Castro, din minutul 11.

Portarul oaspeţilor, polonezul Szczesny a intervenit şi el în două rânduri, iar Juventus a echilibrat jocul pe finalul primei părţi. În minutul 53 Calafiori a înscris pentru 3-0 şi meciul părea jucat. Însă în minutul 76 columbianul Lucum a greşit, i-a oferit balonul pe tavă lui Chiesa şi acesta a redus din diferenţă.

A fost momentul renaşterii lui Juventus, care, pe o ploaie puternică, a egalat marcând în  minutele 83 şi 84. A fost mai întâi golul lui Milik, iar după nici un minut, reuşita lui Yildiz.