”Eu voi sta pe bancă”. Prezenţă surprinzătoare la FCSB - Dunajska Streda ”Eu voi sta pe bancă”. Prezenţă surprinzătoare la FCSB - Dunajska Streda
Campioana ”U” BT Cluj se va reuni în 15 august. Amicale cu echipe din Serbia, Polonia şi Grecia Campioana ”U” BT Cluj se va reuni în 15 august. Amicale cu echipe din Serbia, Polonia şi Grecia
Surprize în Cupa Italiei. Cinci cluburi din Serie A au fost eliminate în primul tur Surprize în Cupa Italiei. Cinci cluburi din Serie A au fost eliminate în primul tur
Procesul lui Giggs a început. Ce acuzaţii i se aduc Procesul lui Giggs a început. Ce acuzaţii i se aduc
VIDEO | Victorie pentru Cremonese în Cupa Italiei, dar Chiricheş şi Ionuţ Radu au avut un meci greu. Cum a fost "întors" fundaşul la golul de 2-2 VIDEO | Victorie pentru Cremonese în Cupa Italiei, dar Chiricheş şi Ionuţ Radu au avut un meci greu. Cum a fost "întors" fundaşul la golul de 2-2
Puşcaş rămâne în Italia! Va fi coleg de echipă cu Cesc Fabregas Puşcaş rămâne în Italia! Va fi coleg de echipă cu Cesc Fabregas

VIDEO | Botoşani, start perfect de meci cu Chindia. Mailat a marcat din penalty, în minutul 3

FC Botoșani Publicat de Daian Cutu pe 18 iul 2022

FC Botoşani – Chindia Târgovişte, partidă din prima etapă a SuperLigii României, se dispută în această seară, de la ora 18:30. Confruntarea e LIVE pe Prima Sport 2 şi pe aplicaţia PrimaPlay.ro.

Deschiderea de scor a venit în minutul 3, din penalty. Decizia centralului fiind una corectă. Camara cade în careu după un duel cu Celea, Horaţiu Feşnic arată punctul cu var, iar Mailat transformă fără probleme.