VIDEO | Betis - FC Sevilla 1-1. Fără învingătoare în derby-ul andaluz VIDEO | Betis - FC Sevilla 1-1. Fără învingătoare în derby-ul andaluz
Interimarul Dican o duce pe CFR Cluj pe locul doi în Superliga. ”Nu ştiu nimic despre revenirea lui Dan Petrescu” Interimarul Dican o duce pe CFR Cluj pe locul doi în Superliga. ”Nu ştiu nimic despre revenirea lui Dan Petrescu”
VIDEO | ”Am avut o şansă mare”. Mario Camora nu poate trece peste eşecul umilitor din Cupă VIDEO | ”Am avut o şansă mare”. Mario Camora nu poate trece peste eşecul umilitor din Cupă
Adi Mutu, replică dură pentru Tachtsidis! "Nu are minte. Am goluri câte meciuri are el în Italia" | VIDEO EXCLUSIV
VIDEO | Fiorentina - Sassuolo 5-1. Formaţia viola s-a descătuşat cu penultima clasată VIDEO | Fiorentina - Sassuolo 5-1. Formaţia viola s-a descătuşat cu penultima clasată
Răsturnare de situaţie! Când începe Dan Petrescu mandatul la CFR Cluj Răsturnare de situaţie! Când începe Dan Petrescu mandatul la CFR Cluj

VIDEO | CAMPIONATUL EUROPEAN DE HANDBAL 2020: NORVEGIA A CÂŞTIGAT BRONZUL! MAREA FINALĂ SE JOACĂ MÂINE, ÎN DIRECT PE LOOK SPORT

Video Publicat pe 25 ian 2020

Naţionala masculină de handbal a Norvegiei a câştigat finala mică şi bronzul a Campionatului European, după ce a învins cu 28-20 (12-9) reprezentativa Sloveniei, într-un meci transmis în direct de Look Sport 2. La pauză, scorul le era favorabil nordicilor, 12-9. Cele două echipe se mai întâniserp în urmă cu doar câteva zile, în faza grupelor principale. Atunci, scandinavii au câştigat cu 33-30.

Marea finală a Campionatului European se joacă mâine, de la ora 17.30, în direct pe Look Sport. Spania şi Croaţia îşi dispută aurul, după ce în urmă cu doar câteva zile s-au întâlnit în faza grupelor principale şi au încheiat nedecis, 22-22.