Ultima oră
Jucătorii iranieni au primit vize pentru SUA Jucătorii iranieni au primit vize pentru SUA
România – Letonia 0-3, în primul meci din European League la volei masculin România – Letonia 0-3, în primul meci din European League la volei masculin
Lionel Messi, în fruntea echipei All-Star MLS 2026 Lionel Messi, în fruntea echipei All-Star MLS 2026
Naţionala feminină, remiză în Republica Moldova, în ultimul meci din grupa preliminară pentru CM Naţionala feminină, remiză în Republica Moldova, în ultimul meci din grupa preliminară pentru CM
Universitatea Craiova l-a „furat” de la FCSB pe jucătorul lăudat de Gigi Becali, dar Mihai Stoica nu îl consideră o pierdere: „Nu e ce vrem noi” | EXCLUSIV Universitatea Craiova l-a „furat” de la FCSB pe jucătorul lăudat de Gigi Becali, dar Mihai Stoica nu îl consideră o pierdere: „Nu e ce vrem noi” | EXCLUSIV
Prima declaraţie a lui Ioan Ovidiu Sabău după ce a devenit antrenorul lui Farul! Noul tehnician al „marinarilor”, emoţionat de noua provocare Prima declaraţie a lui Ioan Ovidiu Sabău după ce a devenit antrenorul lui Farul! Noul tehnician al „marinarilor”, emoţionat de noua provocare

VIDEO | Ce l-a nemulţumit pe Zeljko Kopic la meciul cu Csikzereda. ”Sunt mândru însă de cum a reacţionat echipa”

Dinamo Publicat de Daian Cutu pe 15 iul 2025
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email

Dinamo a încheiat la egalitate în deplasare, scor 2-2, cu formaţia Csikszereda, în ultimul meci al primei etape din Superligă.

 

 

 

Zeljko Kopic, antrenorul lui Dinamo, a fost dezamăgit de faptul că elevii săi au luat rapid două goluri. Croatul a punctat însă capacitatea de reacţie a ”câinilor”.

"Au fost cele două goluri care au venit repede. Momente grele, într-adevăr. Sunt mândru însă de cum a reacţionat echipa, trebuie să fim multumiţi. Am avut posibilitatea să dăm golul al treilea, dar nu a fost să fie.  Trebuie să lucrăm la anumite lucruri.

Sunt dezamăgit doar de primele 10 minute, în rest nu am de ce să mă plâng. Musi a fost bun, dar cred că majoritatea jucătorilor au evoluat bine. Au pasat, a existat o conexiune, am văzut lucruri pozitive”,
a spus Kopic, la final de meci.

 

Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

Ultimele Videouri

Dinamo

Ultimele articole Toate articolele