VIDEO | Elias Charalambous a răbufnit după partida cu Oţelul! "Am fost penibili" VIDEO | Elias Charalambous a răbufnit după partida cu Oţelul! "Am fost penibili"
Chiricheş a aflat în direct că Becali l-a criticat: ”Crede că joc la ‘mişto’!” | VIDEO

FCSB, distrusă după ce a pierdut cu Oţelul Galaţi: ”A părut o echipă de retrogradare. Din cale afară de slabi!” | VIDEO EXCLUSIV

VIDEO | Dorinel Munteanu este mulţumit de prestaţia fotbaliştilor gălăţeni. "Mă încântă jocul echipei mele" VIDEO | Dorinel Munteanu este mulţumit de prestaţia fotbaliştilor gălăţeni. "Mă încântă jocul echipei mele"
Becali a intrat în direct şi l-a distrus pe jucătorul aşteptat cu braţele deschise: ”Te nenoroceşte!”

Team Romania a defilat la Jocurile Olimpice de la Paris. Soţii canotori Ionela şi Marius Cozmiuc au fost purtătorii de drapel Team Romania a defilat la Jocurile Olimpice de la Paris. Soţii canotori Ionela şi Marius Cozmiuc au fost purtătorii de drapel

VIDEO | Ce meciuri nebune am avut în Premier League! Toate echipele au marcat, iar Liverpool a reuşit o revenire de poveste

Premier League Publicat de Tudor Moisa pe 3 dec 2023

Spectacolul din Premier League continuă şi duminică. Nu mai puţin de patru partide vor fi transmise, începând cu ora 16:00, pe canalele Prima Sport şi online pe PrimaPlay.ro.

• Transmisiunile din Premier League vă sunt oferite de Superbet

Liverpool - Fulham 4-3 (Alexander-Arnold 20, 88, McAllister 38, Endo 87 / Wilson 24, Tete 45+3, Cordova-Reid 80)

Echipele de start

• Liverpool: Kelleher - Alexander-Arnold, Matip, van Dijk, Tsimikas - Szoboszlai, Mac Allister, Gravenberch - Salah, Nunez, Diaz.
  • Fulham: Leno - Tete, Bassey, Ream, Robinson - Reed, Palhinha - Iwobi, Perreira, Wilson - Jimenez.

Minutul 88: GOL LIVERPOOL! Ce nebunie e pe Anfield! La faza imediat următoare, Alexander-Arnold face 4-3!

Minutul 87: GOL LIVERPOOL! Endo egalează la trei minute după ce a intrat pe teren.

Minutul 80: GOL FULHAM! Cordova-Reid dă lovitura pe final!

Minutul 45+3: GOL FULHAM! Tete egalează în prelungirile primei reprize.

Minutul 38: GOL LIVERPOOL! McAllister reuşeşte un gol superb de la distanţă!

Minutul 24: GOL FULHAM! WIlson restabileşte egalitatea.

Minutul 20: GOL LIVERPOOL! Execuţie superbă a lui Alexander-Arnold din lovitură liberă!

Chelsea - Brighton 3-2 (Fernandez 17, 65, Colwill 21 / Buonanotte 43, Joao Pedro 90+2)

• Chelsea: Sanchez - Disasi, Thiago Silva, Badiashile, Colwill - Caicedo, Fernandez - Sterling, Gallagher, Mudryk - Jackson.
  • Brighton: Steele - Veltman, van Hecke, Igor, Baleba - Hinshelwood, Gilmour - Buonanotte, Lallana, Adingra - Ferguson.

Minutul 90+2: GOL BRIGHTON! Joao Pedro relansează partida în prelungiri!

Minutul 65: GOL CHELSEA! Fernandez reuşeşte dubla de la punctul cu var.

Minutul 43: GOL BRIGHTON! Buonanotte reduce din diferenţă cu un şut perfect la colţul lung.

Minutul 21: GOL CHELSEA! Colwill face rapid 2-0.

Minutul 17: GOL CHELSEA! Badiashile reuşeşte o pasă superbă de gol, iar Fernandez deschide scorul.

Bournemouth - Aston Villa 2-2 (Semenyo 10, Solanke 52 / Bailey 20, Watkins 90)

• Bournemouth: Neto - Smith, Zabarnyi, Senesi, Kerkez - Cook, Christie - Semenyo, Kluivert, Tavernier - Solanke.
  • Aston Villa: Martinez - Konsa, Diego Carlos, Torres, Digne - Tielemans, Bailey, Douglas Luiz, McGinn - Zaniolo, Watkins

Minutul 90: GOL ASTON VILLA! Watkins egalează în minutul 90.

Minutul 52: GOL BOURNEMOUTH! Solanke readuce gazdele în avantaj.

Minutul 20: GOL ASTON VILLA! Bailey egalează cu un şut în forţă plasat.

Minutul 10: GOL BOURNEMOUTH! Semenyo profită de o eroare în apărarea adversă şi deschide scorul.

West Ham - Crystal Palace 1-1 (Kudus 13 / Edouard 53)

• West Ham: Areola - Coufal, Mavropanos, Aguerd, Emerson - Alvarez, Ward-Prowse - Kudus, Soucek, Lucas Paqueta - Bowen.
  • Crystal Palace: Johnstone - Ward, Andersen, Guehi, Mitchell - Richards, Lerma - Olise, Hughes, Ayew - Edouard.

Minutul 53: GOL CRYSTAL PALACE! Edouard restabileşte egalitatea după o eroare în apărarea celor de la West Ham.

Minutul 13: GOL WEST HAM! Kudus deschide scorul.