VIDEO | Elias Charalambous a răbufnit după partida cu Oţelul! "Am fost penibili" VIDEO | Elias Charalambous a răbufnit după partida cu Oţelul! "Am fost penibili"
Chiricheş a aflat în direct că Becali l-a criticat: ”Crede că joc la ‘mişto’!” | VIDEO

FCSB, distrusă după ce a pierdut cu Oţelul Galaţi: ”A părut o echipă de retrogradare. Din cale afară de slabi!” | VIDEO EXCLUSIV

VIDEO | Dorinel Munteanu este mulţumit de prestaţia fotbaliştilor gălăţeni. "Mă încântă jocul echipei mele" VIDEO | Dorinel Munteanu este mulţumit de prestaţia fotbaliştilor gălăţeni. "Mă încântă jocul echipei mele"
Becali a intrat în direct şi l-a distrus pe jucătorul aşteptat cu braţele deschise: ”Te nenoroceşte!”

Team Romania a defilat la Jocurile Olimpice de la Paris. Soţii canotori Ionela şi Marius Cozmiuc au fost purtătorii de drapel Team Romania a defilat la Jocurile Olimpice de la Paris. Soţii canotori Ionela şi Marius Cozmiuc au fost purtătorii de drapel

VIDEO ǀ ”Cei de la FCSB au fost mai buni”. Sepsi nu convinge, dar mai are o şansă la play-off

Sepsi OSK Publicat de Daian Cutu pe 12 mar 2023

FCSB a învins pe teren propriu, scor 1-0, formaţia covăsneană Sepsi OSK, într-un meci din ultima etapă a sezonului regular al Superligii.

Bucureştenii au marcat în minutul 21. A fost o gafă a lui Mark Tamas, gafă de care a profitat Florinel Coman, apoi balonul a ajuns la Olaru şi acesta a pasat pentru Octavian Popescu, care a înscris.

Cristiano Bergodi a declarat că cei de la FCSB a meritat victoria şi a punctat că tot ce contează e meciul de joi, contra lui FCU Craiova, în care covăsnenii au nevoie de victorie pentru a accede în play-off.

”Prima repriză a fost slabă, a doua ceva mai bine. Nu am contat, e un meci în care cei de la FCSB au fost mai buni. Am intrat cu presiune, ne-a apăsat un pic. Am avut teamă, n-am ţinut de minge. Asta s-a văzut. N-am fost dur la pauză, am discutat, nimic extraordinar.

Trebuie să ne gândim doar la meciul de joi şi gata. Jucătorii nu ştiau nimic despre meciul de acolo, eu am auzit pe cineva de pe bancă, am auzit acolo. În ultimele 10 minute am aflat scorul. Oricum nu trebuia să fim atenţi acolo.

Vedem dacă vom face schimbări, am un lot de unde pot alege pentru această finală. Va fi incredibil. O remiză ne-ar ţine în play-out”