Marius Marin a înscris un gol pentru Pisa în Serie B Marius Marin a înscris un gol pentru Pisa în Serie B
Flacăra olimpică a fost predată oficial de Grecia organizatorilor francezi ai JO Flacăra olimpică a fost predată oficial de Grecia organizatorilor francezi ai JO
EXCLUSIV | „Ce fundaşi centrali sunt ăştia!?”. Dinamo, făcută praf în urma unei faza care putea să o coste enorm EXCLUSIV | „Ce fundaşi centrali sunt ăştia!?”. Dinamo, făcută praf în urma unei faza care putea să o coste enorm
VIDEO | Zeljko Kopic a spus lucrurilor pe nume. ”E foarte greu” VIDEO | Zeljko Kopic a spus lucrurilor pe nume. ”E foarte greu”
Scouting-ul lui Dinamo, distrus după partida cu FC Voluntari: „Au urmărit 2000 şi au luat 10 care sunt morţi toţi” | VIDEO EXCLUSIV Scouting-ul lui Dinamo, distrus după partida cu FC Voluntari: „Au urmărit 2000 şi au luat 10 care sunt morţi toţi” | VIDEO EXCLUSIV
VIDEO | ”Rezultatul nu cred că mulţumeşte pe cineva”. Florin Pîrvu, dezamăgit de remiza cu Dinamo VIDEO | ”Rezultatul nu cred că mulţumeşte pe cineva”. Florin Pîrvu, dezamăgit de remiza cu Dinamo

VIDEO | Ciocniri dure între ultraşii englezi şi italieni! S-au luat la bătaie chiar pe stadion, după finalul meciului „nebun” dintre Leicester – Napoli

Europa League Publicat de Răzvan Cîrceag pe 17 sep 2021

Partida dintre Leicester şi Napoli a fost una dintre cele mai interesante din seara de Europa League şi s-a încheiat 2-2. Englezii au condus aproape tot meciul, iar în minutul 64 au făcut 2-0. Cei de la Napoli au venit imediat cu o replică, marcând în 69, iar în minutul 87 au restabilit egalitatea spre disperarea suporterilor englezi.

Imediat după acest duel „nebun”, disputa s-a mutat în tribune. Suporterii celor două echipe s-au luat la bătaie şi a fost nevoie de intervenţia poliţiei pentru a fi despărţiţi. Conform relatărilor din presa internaţională, conflictul ar fi apărut după ce englezii au aruncat cu diverse obiecte spre italieni.

În stânga se află ultraşii lui Leicester, iar în dreapta cei ai lui Napoli.