VIDEO | Elias Charalambous a răbufnit după partida cu Oţelul! "Am fost penibili" VIDEO | Elias Charalambous a răbufnit după partida cu Oţelul! "Am fost penibili"
Chiricheş a aflat în direct că Becali l-a criticat: ”Crede că joc la ‘mişto’!” | VIDEO

FCSB, distrusă după ce a pierdut cu Oţelul Galaţi: ”A părut o echipă de retrogradare. Din cale afară de slabi!” | VIDEO EXCLUSIV

VIDEO | Dorinel Munteanu este mulţumit de prestaţia fotbaliştilor gălăţeni. "Mă încântă jocul echipei mele" VIDEO | Dorinel Munteanu este mulţumit de prestaţia fotbaliştilor gălăţeni. "Mă încântă jocul echipei mele"
Becali a intrat în direct şi l-a distrus pe jucătorul aşteptat cu braţele deschise: ”Te nenoroceşte!”

Team Romania a defilat la Jocurile Olimpice de la Paris. Soţii canotori Ionela şi Marius Cozmiuc au fost purtătorii de drapel Team Romania a defilat la Jocurile Olimpice de la Paris. Soţii canotori Ionela şi Marius Cozmiuc au fost purtătorii de drapel

VIDEO ǀ Constantin Budescu, prestaţie excelentă cu Poli Iaşi. ”Eu supărat că am fost schimbat? De ce să fiu supărat?”

Farul Constanta Publicat de Daian Cutu pe 1 dec 2023

Farul Constanţa a învins în deplasare, scor 3-2, formaţia Poli Iaşi, într-un meci din etapa a 18-a a Superligii. Oaspeţii au condus cu 3-0.

Este prima victorie a Farului după şase etape.

A fost un meci foarte bun pentru Constantin Budescu, care a reuşit un gol şi o pasă decisivă, iar în repriza a doua a fost schimbat.

"Rămânem cu acea repriză bună. Din păcate, în a doua repriză nu am mai jucat la fel, n-am mai avut ocazii, am preferat să ne retragem, cu toate că nu ne-am dorit. Am intrat într-o degringoladă şi cam asta a fost. Important e că am câştigat, chiar dacă în a doua repriză am suferit. Sunt trei puncte meritate, foarte bune.

Asta ne mai trebuia, să ne egaleze iar în ultimul minut, după două meciuri cu Botoşani şi Hermannstadt, când am fost egalaţi pe final.

Eu supărat că am fost schimbat? De ce să fiu supărat? Nu. A trebuit să ne retragem. Era 3-2 şi am preferat să menţinem acest rezultat”,