MM Stoica a spus lucrurilor pe nume după eşecul cu Universitatea Craiova: ”Nu s-a pus problema. Am dominat partida!”

VIDEO | PSG - Borussia Dortmund 0-1! Francezii au avut ratări imense! Nemţii au reuşit miracolul şi sunt prima echipă care ajunge în finala Champions League VIDEO | PSG - Borussia Dortmund 0-1! Francezii au avut ratări imense! Nemţii au reuşit miracolul şi sunt prima echipă care ajunge în finala Champions League
Olimpiada de la Paris din acest an se pregăteşte să facă faţă unei provocări fără precedent în materie de securitate cibernetică Olimpiada de la Paris din acest an se pregăteşte să facă faţă unei provocări fără precedent în materie de securitate cibernetică
”Sper ca Gloria să devină Steluţa 2”. Primarul din Buzău, savuros, după revenirea în Superliga ”Sper ca Gloria să devină Steluţa 2”. Primarul din Buzău, savuros, după revenirea în Superliga
Barcelona are patru jucători pe care îi consideră netransferabili Barcelona are patru jucători pe care îi consideră netransferabili
Impresionează în Superliga, dar nu i se dau şanse să fie la EURO. ”A fost contestat vehement din interior” Impresionează în Superliga, dar nu i se dau şanse să fie la EURO. ”A fost contestat vehement din interior”

VIDEO | CORREA ŞI MORATA, DECISIVI PENTRU ATLETICO ÎN MECIUL CU BETIS

La Liga Publicat pe 22 dec 2019

Atletico Madrid s-a impus pe terenul lui Betis, 2-1, într-un meci din etapa a 18-a din La Liga. În direct pe Look Plus, madrilenii au deschis scorul în minutul 58, când Correa a profitat de o eroare uriaşă în defensiva gazdelor şi a marcat. Acelaşi Correa s-a distrat cu fundaşii gazdelor şi i-a trimis ideal lui Morata, iar acesta a înscris elegant, cu călcâiul, exact ca la antrenament (minutul 84). Până la final, Betis a reuşit să marcheze doar o singură dată, prin Bartra, în minutele suplimentare, prea puţin pentru a emite pretenţii.

Atletico face 32 de puncte după victoria e azi şi urcă pe 4, la 7 puncte în soatele liderului Barcelona. De cealaltă parte, Betis are 23 de puncte şi se află abia pe poziţia a 13-a.