Căpitanul lui Dinamo, mesaj clar: ”Singurul meci în care mai depindem de noi!” Căpitanul lui Dinamo, mesaj clar: ”Singurul meci în care mai depindem de noi!”
VIDEO | AS Roma a câştigat în prelungiri cu Udinese, în continuarea meciului întrerupt pe 14 aprilie VIDEO | AS Roma a câştigat în prelungiri cu Udinese, în continuarea meciului întrerupt pe 14 aprilie
Pierdere mare pentru un club cu pretenţii din Superliga: "Nu îi văd în play-off"  | EXCLUSIV Pierdere mare pentru un club cu pretenţii din Superliga: "Nu îi văd în play-off" | EXCLUSIV
Marius Măldărăşanu s-a dezlănţuit după ce FC Hermannstadt a urcat pe primul loc în play-out: ”Le-am citit jocul” Marius Măldărăşanu s-a dezlănţuit după ce FC Hermannstadt a urcat pe primul loc în play-out: ”Le-am citit jocul”
David Puicea, calificat în finala juniorilor la sărituri, de pe locul 5 David Puicea, calificat în finala juniorilor la sărituri, de pe locul 5
Sorana Cîrstea va înfrunta liderul mondial pentru un loc în optimi la Madrid Sorana Cîrstea va înfrunta liderul mondial pentru un loc în optimi la Madrid

VIDEO | Cristiano Ronaldo, ratare monumentală cu Leeds! Cum a râs de el un copil înainte de meci

Manchester United Publicat pe 20 feb 2022

Manchester United a învins 4-2 în deplasarea de la Leeds, din cadrul rundei cu numărul 26 din Premier League. Dacă dacă a fost consemnată o victorie, este clar că Ronaldo nu se regăseşte total acolo: a semnat o ratare imensă.

• Începând cu sezonul 2022-2023, Premier League se vede în România pe Look Sport şi PrimaPlay.ro.

Un copil prezent pe stadionul celor de la Leeds l-a ironizat puţin pe superstarul portughez. Puştiul a venit cu o pancartă pe care a scris mesajul: „Ronaldo, poţi să îmi faci rost de tricoul lui Raphinha?”.

Brazilianul Raphinha este decarul lui Leeds.

În minutul 26 al partidei Leeds – Man. United, Cristiano a ratat o ocazie uriaşă de a deschide scorul. Nu a putut să trimită în plasă din doar 2 metri şi l-a nimerit fix pe portar.