PSG a devenit campioana Franţei pentru a 12-a oară PSG a devenit campioana Franţei pentru a 12-a oară
Victorie uriaşă pentru Răzvan Lucescu în Grecia! PAOK Salonic mai speră la titlu Victorie uriaşă pentru Răzvan Lucescu în Grecia! PAOK Salonic mai speră la titlu
Corona Braşov a câştigat al treilea meci al finalei Diviziei A la volei Corona Braşov a câştigat al treilea meci al finalei Diviziei A la volei
”O să lupt până la sfârşit, până la ultima picătură de sânge, jur în faţa suporterilor”. Tony nu redresează situaţia la Iaşi ”O să lupt până la sfârşit, până la ultima picătură de sânge, jur în faţa suporterilor”. Tony nu redresează situaţia la Iaşi
VIDEO | CFR Cluj - Sepsi 1-1, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Covăsnenii au doi jucători eliminaţi încă din prima repriză VIDEO | CFR Cluj - Sepsi 1-1, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Covăsnenii au doi jucători eliminaţi încă din prima repriză
Alibec, Drăguş şi Sorescu au înscris în Qatar, respectiv în Turcia, dar echipele lor au pierdut Alibec, Drăguş şi Sorescu au înscris în Qatar, respectiv în Turcia, dar echipele lor au pierdut

VIDEO | Crotone - Lazio 0-2. Ştefan Radu a câştigat duelul cu Denis Drăguş

Serie A Publicat de Andrei Ionascu pe 21 nov 2020

Lazio Roma a câştigat meciul din deplasare cu Crotone, scor 2-0, în etapa a 8-a din Serie A. Ştefan Radu a fost integralist pentru Lazio, în timp ce Denis Drăguş a jucat din minutul 68 pentru Crotone şi a avut o ocazie de gol.

Golurile au fost marcate de către Ciro Immobile (21’) şi Joaquin Correa (58’).

Drăguş a intrat pe teren în minutul 68 şi a încercat să înscrie cu o execuţie spectaculoasă – foarfecă din careu.

Crotone este singura echipă din Serie A care nu a câştigat niciun meci în opt etape.

Lazio este neînvinsă în ultimele patru meciuri (trei victorii şi un egal) şi a urcat temporar pe locul 5 în clasament.

Program Serie A:

Sâmbătă, ora 19:00 Spezia – Atalanta

Sâmbătă, 21:45 Juventus – Cagliari (Look Sport)

Duminică, 13:30 Fiorentina – Benevento (Look Sport 2)

Duminică, 16:00 Hellas Verona – Sassuolo, Inter Milano – Torino (looksport.ro), AS Roma – Parma (Look Sport 2), Sampdoria – Bologna

Duminică, 19:00 Udinese – Genoa

Duminică, 21:45 Napoli – AC Milan (Look Sport)