Ultima oră
Nu se mai opreşte din recorduri! Ce performanţă a reuşit Lionel Messi la meciul cu Iordania Nu se mai opreşte din recorduri! Ce performanţă a reuşit Lionel Messi la meciul cu Iordania
Algeria - Austria 3-3. Fabulos! Remiza ce le duce pe ambele mai departe, decisă de două goluri în prelungiri Algeria - Austria 3-3. Fabulos! Remiza ce le duce pe ambele mai departe, decisă de două goluri în prelungiri
Iordania - Argentina 1-3. Messi a intrat în repriza secundă şi a marcat! Meciul a fost arbitrat de Istvan Kovacs Iordania - Argentina 1-3. Messi a intrat în repriza secundă şi a marcat! Meciul a fost arbitrat de Istvan Kovacs
Selecţionerul şi-a dat demisia după eliminarea în faza grupelor la CM Selecţionerul şi-a dat demisia după eliminarea în faza grupelor la CM
Constantin Popovici a câştigat, iar Cătălin Preda a urcat pe podium în etapa a treia a Red Bull Cliff Diving World Series Constantin Popovici a câştigat, iar Cătălin Preda a urcat pe podium în etapa a treia a Red Bull Cliff Diving World Series
Medalie de bronz pentru Ede Molnar în a doua etapă de Cupă Mondială de MTB XCE Medalie de bronz pentru Ede Molnar în a doua etapă de Cupă Mondială de MTB XCE

VIDEO | CSM Bucureşti nu va juca în etapa a 9-a a Ligii Campionilor din cauza COVID-19

Handbal Publicat pe 6 ian 2022
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email

//i0.1616.ro/media/581/3142/38126/20539223/1/csm-bucuresti.jpg

//i0.1616.ro/media/581/3142/38126/20539223/1/csm-bucuresti.jpg

Campioana la handbal feminin, CSM Bucureşti, a anunţat, joi, decizia EHF de amânare a partidei din deplasare cu Brest, din etapa a 9-a a Ligii Campionilor, din cauza a trei cazuri de Covid-19 în lotul lui Adrian Vasile.

Jucătoarele depistate cu rezultate pozitive la testele din aeroport, înaintea plecării de joi spre Franţa, sunt Ema Ramusovic, Andreea Ailincăi şi Samara Da Silva.

”Meciul va fi reprogramat într-o altă dată, stabilită de comun acord de ambele echipe şi de forul EHF, până la terminarea fazei grupelor DELO EHF Champions League, cât mai curând posibil! Le dorim recuperare uşoară fetelor!”, a transmis CSM Bucureşti.

Meciul era programat sâmbătă, cu Brest Bretagne.

Nici SCM Râmnicu Vâlcea nu va juca la finalul săptămânii, după ce în lotul adversarei Viborg au fost depistate cazuri de Covid-19.

 

 

Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

Ultimele Videouri

Handbal

Ultimele articole Toate articolele