VIDEO | Gloria Buzău - CS Mioveni 0-0, în direct pe Prima Sport 1! Echipele de start VIDEO | Gloria Buzău - CS Mioveni 0-0, în direct pe Prima Sport 1! Echipele de start
A fost ales preşedinte al clubului FC Porto şi a pus capăt domniei lui Pinto da Costa, după 42 de ani A fost ales preşedinte al clubului FC Porto şi a pus capăt domniei lui Pinto da Costa, după 42 de ani
Gigi Becali vrea să îi fure fundaşul lui Hagi: „Semnează!” Gigi Becali vrea să îi fure fundaşul lui Hagi: „Semnează!”
O tenismenă cu renume şi-a anunţat retragerea O tenismenă cu renume şi-a anunţat retragerea
Mesajul care sigur o va înfuria pe CSA Steaua! Ce a apărut pe contul oficial al celor de la FCSB, după câştigarea titlului Mesajul care sigur o va înfuria pe CSA Steaua! Ce a apărut pe contul oficial al celor de la FCSB, după câştigarea titlului
VIDEO | Poli Iaşi - UTA, astăzi, de la 18:15, în direct la Prima Sport 1! Moldovenii pot scăpa de „zona roşie” VIDEO | Poli Iaşi - UTA, astăzi, de la 18:15, în direct la Prima Sport 1! Moldovenii pot scăpa de „zona roşie”

VIDEO | DEJA VU CU LAZIO. ITALIENII AU CONDUS LA GLASGOW, DAR AU PIERDUT LA FINAL, EXACT LA FEL CUM AU FĂCUT LA CLUJ

Video Publicat pe 25 oct 2019

Celtic Glasgow s-a impus pe teren propriu, 2-1 cu Lazio, într-un meci din cadrul grupei E din Europa League. În direct pe LOOK SPORT, italienii au deschis scorul cu 5 minute înainte de pauză prin Lazzari. Scoţienii au revenit în repriza secundă şi au marcat de două ori. Christie, în minutul 67, şi Julien, cu un minut înainte de final, le-a asigurat gazdelor cele 3 puncte. Cu această victorie, Celtic este lider şi acumulează 7 puncte, în timp ce CFR este pe 2 cu 6 puncte, Lazio e pe 3 cu 3 puncte, iar Rennes rămâne ultima cu un singur punct.