Ultima oră
Şeful lui Dinamo a făcut anunţul despre noile veniri de la Dinamo: ”Nu am plătit în totalitate transferurile făcute!” | VIDEO EXCLUSIV

Şeful lui Dinamo a făcut anunţul despre noile veniri de la Dinamo: ”Nu am plătit în totalitate transferurile făcute!” | VIDEO EXCLUSIV
A fost anunţat jucătorul de 150 de milioane al lui Jose Mourinho

A fost anunţat jucătorul de 150 de milioane al lui Jose Mourinho
Plecare de ultim moment de la FC Hermannstadt

Plecare de ultim moment de la FC Hermannstadt
Jucătorii Iranului vor călători în Statele Unite cu o zi înainte de primul său meci Jucătorii Iranului vor călători în Statele Unite cu o zi înainte de primul său meci
Becali, tun financiar!  ”2,3 milioane”

Becali, tun financiar!  ”2,3 milioane”
Dinamo, în alertă! Interes din străinătate pentru Musi şi Cîrjan. Anunţul lui Andrei Nicolescu despre plecările vedetelor Dinamo, în alertă! Interes din străinătate pentru Musi şi Cîrjan. Anunţul lui Andrei Nicolescu despre plecările vedetelor

VIDEO | Dennis Politic a făcut anunţul despre transferul la FCSB, imediat după remiza cu Rapid: „Eu am dat deja răspunsul”

Dinamo Publicat de Prima Sport pe 12 mai 2025
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email

Dinamo şi Rapid au remizat, scor 0-0, în etapa cu numărul 8 din play-off. După o primă repriză în care ambele au prestat un joc slab, elevii lui Zeljko Kopic au dominat partea a 2-a.

 

 

Dinamo şi Rapid au remizat, astăzi seară, pe Arena Naţională. După o primă repriză foarte slabă în care niciuna dintre echipe nu a avut vreo ocazie importantă, elevii lui Zeljko Kopic au preluat iniţiativa şi au dominat copios actul secund.

La finalul confruntării de pe „Arena Naţională”, Dennis Politic a transmis că echipa sa merita victoria în duelul cu rivala din capitală şi a vorbit despre interesul celor de la FCSB pentru el.

„Mă bucur să fiu din nou pe teren, să fiu sănătos. A fost un meci intens. Din punctul meu de vedere, am fost echipa mai bună şi meritam cele 3 puncte în seara asta. Nu mă aşteptam să se apere tot meciul, mă aşteptam să iasă mai mult la joc, pentru că erau în luptă pentru Europa.

Mereu este o perioadă grea când eşti accidentat şi e greu până să îţi revii. Am făcut mai multe teste, o să încerc să am mai multă grijă, să-mi fac mai multă mobilitate. O să fiu mai atent la sănătate.

(n.r. despre interesul celor de la FCSB) Eu am dat deja răspunsul, am făcut un video, rămân la acelaşi gând, mai am contract la Dinamo şi sunt fericit aici.", a spus Dennis Politic, la flash-interviul de după meci.

Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

Ultimele Videouri

Dinamo

Ultimele articole Toate articolele