Bergodi a răbufnit la conferinţa de presă: ”Tu mă înveţi fotbal pe mine?” | VIDEO
”Jucătorii nu se mai ridică la nivelul tribunelor!”. Verdict dur după ultimele eşecuri ale Rapidului | VIDEO EXCLUSIV

VIDEO | Chelsea - Everton 6-0. Cole Palmer a înscris patru goluri VIDEO | Chelsea - Everton 6-0. Cole Palmer a înscris patru goluri
VIDEO | Cristiano Bergodi, mesaj ferm după înfrângerea cu Sepsi! ”Trebuia să câştigăm” VIDEO | Cristiano Bergodi, mesaj ferm după înfrângerea cu Sepsi! ”Trebuia să câştigăm”
VIDEO | Bernd Storck este de partea lui Bergodi! ”Rapid a bătut-o pe FCSB” VIDEO | Bernd Storck este de partea lui Bergodi! ”Rapid a bătut-o pe FCSB”
VIDEO | Fiorentina - Genoa 1-1. Gazdele au fost cu gândul la sferturile din Conference League VIDEO | Fiorentina - Genoa 1-1. Gazdele au fost cu gândul la sferturile din Conference League

VIDEO | DUPĂ ELIMINAREA LUI AS ROMA, PORTO A MAI FĂCUT O VICTIMĂ ÎN CAMPIONATUL PORTUGALIEI

Primeira Liga Publicat pe 11 mar 2019

După ce a eliminat-o pe AS Roma din Champions League, FC Porto a făcut încă o victimă în campionatul intern. Dragonii au trecut cu 2-1 de Feirense. Oaspeţii au avut un început fabulos, după ce Monteiro a deviat mingea în propria poartă. Minunea nu a ţinut mult, pentru că Porto a egalat prin Danilo Pereira. Mijlocaşul lusitan a semnat, astfel, primul gol din acest sezon. Până la pauză, campioana Portugaliei a preluat conducerea în urma reuşitei lui Pepe. A fost primul gol dat de fostul fotbalist al Realului de la revenirea în ţara natală. După acest rezultat, Porto rămâne lider în Primeira Liga, cu 60 de puncte. Urmăritoarea Benfica este pe 2, cu doar un punct mai puţin decât Dragonii. Feirense ocupă ultima poziţie, având 14 puncte.