Ultima oră
Novak Djokovic s-a retras de la un turneu demonstrativ, cu câteva zile înainte de Wimbledon

Novak Djokovic s-a retras de la un turneu demonstrativ, cu câteva zile înainte de Wimbledon
Cel mai bun marcator la FCSB-ului, la un pas să îl trădeze pe Becali! Jucător este este aproape să semneze contractul
Cel mai bun marcator la FCSB-ului, la un pas să îl trădeze pe Becali! Jucător este este aproape să semneze contractul
FCSB pregăteşte al doilea transfer al verii: un stoper cu trecut în Serie A şi Ligue 1 FCSB pregăteşte al doilea transfer al verii: un stoper cu trecut în Serie A şi Ligue 1
„E norocos că a ajuns acolo”! Victor Piţurcă, comentarii acide la adresa lui Darius Olaru după transferul în Belgia: „Nu mai merge cum se întâmpla aici… la fiecare atingere, mima şi cădea” „E norocos că a ajuns acolo”! Victor Piţurcă, comentarii acide la adresa lui Darius Olaru după transferul în Belgia: „Nu mai merge cum se întâmpla aici… la fiecare atingere, mima şi cădea”
Csikszereda plăteşte rentă viageră lunară pentru o legendă a naţionalei României

Csikszereda plăteşte rentă viageră lunară pentru o legendă a naţionalei României
Cel mai bun job de vară: doi suporteri sunt plătiţi cu 50.000 de dolari ca să vadă toate cele 104 meciuri de la Mondiale

Cel mai bun job de vară: doi suporteri sunt plătiţi cu 50.000 de dolari ca să vadă toate cele 104 meciuri de la Mondiale

VIDEO | ”Echipa va arăta mult mai bine”. Mircea Rednic are mult de muncă

UTA Arad Publicat de Daian Cutu pe 22 iul 2023
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email

//i0.1616.ro/media/581/3142/38243/21262778/1/mircea-rednic.png

Mircea Rednic, antrenorul echipei UTA Arad, este supărat pe jucătorii săi după înfrângerea suferită vineri în faţa formaţiei CFR Cluj, scor 1-3.

”Am dat gol şi încă ne bucuram. Păcat că atunci când joci cu echipe de genul celor de la CFR, cu jucători care au experienţă şi calitate, faci o greşeală şi iei gol. Păcat că ne-am relaxat când nu trebuia să ne relaxăm. Când greşeşti cu echipe bune, plăteşti. Sunt supărat pe toată lumea. Când pierdem, pierdem cu toţii. Nu CFR a câştigat meciul, noi l-am pierdut.

Dacă vorbim de răbdare după abia două etape. Jumătate de echipa a fost schimbată în această vară, e nevoie de timp. În două trei săptămâni echipa va arăta mult mai bine din punct de vedere fizic”
, a declarat Mircea Rednic, după meci.

 

Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

Ultimele Videouri

UTA Arad

Ultimele articole Toate articolele