Universitatea Craiova, măcinată de accidentări! Favoritul lui Rotaru ar putea lipsi tot sezonul Universitatea Craiova, măcinată de accidentări! Favoritul lui Rotaru ar putea lipsi tot sezonul
VIDEO | UTA Arad - Oţelul Galaţi 0-0, în direct la Prima Sport 1! Primă repriză bogată în ocazii VIDEO | UTA Arad - Oţelul Galaţi 0-0, în direct la Prima Sport 1! Primă repriză bogată în ocazii
Turneul final al Billie Jean King Cup se va juca în format eliminatoriu. România îşi va afla adversara pe 30 aprilie Turneul final al Billie Jean King Cup se va juca în format eliminatoriu. România îşi va afla adversara pe 30 aprilie
Clubul din Superliga ce va primi de la bugetul local peste 1 milion de euro! Clubul din Superliga ce va primi de la bugetul local peste 1 milion de euro!
Iuliana Demetrescu va arbitra o semifinală de Liga Campionilor la fotbal feminin Iuliana Demetrescu va arbitra o semifinală de Liga Campionilor la fotbal feminin
Încă un mare oraş din ţară e aproape să aibă stadion modern. Guvernul a aprobat indicatorii tehnico-economici pentru o arenă de 30.000 de locuri Încă un mare oraş din ţară e aproape să aibă stadion modern. Guvernul a aprobat indicatorii tehnico-economici pentru o arenă de 30.000 de locuri

VIDEO ǀ Eroare uriaşă de arbitraj! Universităţii Craiova i-a fost refuzat un penalty clar cu Ocna Mureş

CS Universitatea Craiova Publicat de Daian Cutu pe 9 nov 2022

Cupa României continuă cu runda a doua a noului format cu 12 partide, după ce a oferit spectacol şi în prima rundă. Noul format include patru grupe cu câte 6 echipe, din care se vor califica doar primele două clasate după trei meciuri disputate. Partidele vor putea fi urmărite în direct pe canalele Prima Sport şi online pe PrimaPlay.ro.

Eroare majoră de arbitraj la meciul Ocna Mureş - Universitatea Craiova. Oltenii au avut un penalty extrem de clar, neacordat însă de Iuliana Demetrescu.

Portarul formaţiei din Liga 3, Cadar l-a faultat în careu pe Markovic, însă nu s-a dictat surprinzător nimic.