Ultima oră
Marian Iancu nu a mai suportat: ”Să nu mai creeze false aşteptări!”

Marian Iancu nu a mai suportat: ”Să nu mai creeze false aşteptări!”
Iranul ameninţă cu întreruperea meciurilor de la Cupa Mondială în cazul în care vor apărea steaguri neautorizate sau vor fi scandate sloganuri împotriva sa Iranul ameninţă cu întreruperea meciurilor de la Cupa Mondială în cazul în care vor apărea steaguri neautorizate sau vor fi scandate sloganuri împotriva sa
George Cosac a fost reales la conducerea Federaţiei Române de Tenis: ”Sunt onorat” George Cosac a fost reales la conducerea Federaţiei Române de Tenis: ”Sunt onorat”
Andrei Nicolescu a dezvăluit ce obiectiv are Nuno Campos pentru sezonul viitor: ”Ne-am asumat!” Andrei Nicolescu a dezvăluit ce obiectiv are Nuno Campos pentru sezonul viitor: ”Ne-am asumat!”
Daniel Opriţa, despre planurile de viitor. În ce condiţii ar mai rămâne la Steaua: ”Atunci aş accepta” Daniel Opriţa, despre planurile de viitor. În ce condiţii ar mai rămâne la Steaua: ”Atunci aş accepta”
Selecţionerul Franţei a anunţat cine va câştiga Cupa Mondială: ”La fel ca şi voi!”

Selecţionerul Franţei a anunţat cine va câştiga Cupa Mondială: ”La fel ca şi voi!”

VIDEO EXCLUSIV | ”A fost ceva de domeniul fantasticului”. MM Stoica a dezvăluit cine i-a înjurat pe cei de la FCSB la Bistriţa

Emisiuni Publicat de Daian Cutu pe 31 oct 2025
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email

FCSB a învins în deplasare, scor 3-1, formaţia Gloria Bistriţa, într-un meci din grupa B a Cupei României.

 

 

 

MM Stoica acuză că Emil Radu Moldovan, preşedintele Consiliului Judeţean Bistriţa-Năsăud, a avut un limbaj licenţios pe toată durata partidei de miercuri.

Politicianul a înjurat din tribune, deşi în preajma sa se aflau nume importante din fotbal.

"(n.r.- V-au înjurat politicienii, v-au spurcat, domnul Emil Radu Moldovan) Domnul Emil Radu Moldovan cred că şi-a consumat energia în timpul meciului şi nu mai are cuvinte să comenteze. 

A fost ceva de domeniul fantasticului. Nu am crezut că cineva poate să înjure non-stop. De ce să ne înjuri pe noi?! OK, poate că urăşti FCSB, ai urât Steaua, nu am idee. Mi s-a spus că s-a manifestat foarte urât şi la meciuri de Liga 2.

Au filmat băieţii de la noi şi am zis: 'Bă, nu facem aşa ceva', dar nici nu putem să lăsăm o chestie ca asta. Nu ne apucăm să încărcăm videoclipuri, dar nu este normal aşa ceva. Era o femeie acolo, era arhiplină tribuna, era Gabi Balint lângă mine. Nu ai respect pentru noi, pentru jucătorii noştri, dar măcar ai respect pentru Gabi Balint”,
a spus oficialul campioanei, la Prima Sport.


 

Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

Ultimele Videouri

Emisiuni

Ultimele articole Toate articolele