Ultima oră
Zverev după ce a câştigat French Open. ”Am trăit cele mai frumoase momente din viaţa mea pe acest teren. Dar şi cel mai greu moment din viaţa mea” Zverev după ce a câştigat French Open. ”Am trăit cele mai frumoase momente din viaţa mea pe acest teren. Dar şi cel mai greu moment din viaţa mea”
Ziua nunţilor în fotbalul românesc! Trei internaţionali au spus DA Ziua nunţilor în fotbalul românesc! Trei internaţionali au spus DA
Gestul emoţionant făcut de Christian Eriksen la spital, la scurt timp după ce a trecut printr-o nouă cumpănă. ”M-a rugat să transmit” Gestul emoţionant făcut de Christian Eriksen la spital, la scurt timp după ce a trecut printr-o nouă cumpănă. ”M-a rugat să transmit”
Fostul internaţional de tineret Mihai Velisar a semnat cu un club cu pretenţii din Liga 2 Fostul internaţional de tineret Mihai Velisar a semnat cu un club cu pretenţii din Liga 2
Brian Riemer, selecţionerul Danemarcei, despre momentele delicate prin care trece din nou Christian Eriksen Brian Riemer, selecţionerul Danemarcei, despre momentele delicate prin care trece din nou Christian Eriksen
Ede Molnar a câştigat medalia de bronz pentru România la Campionatul European de MTB Eliminator Ede Molnar a câştigat medalia de bronz pentru România la Campionatul European de MTB Eliminator

VIDEO EXCLUSIV | Gigi Becali, iureş la adresa lui Daniel Bîrligea. ”Crede că e pe tarla la el acasă”

Emisiuni Publicat de Daian Cutu pe 9 nov 2025
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email

Hermannstadt a remizat spectaculos acasă, scor 3-3, contra celor de la FCSB, în etapa a XVI-a a Superligii.

 

 

 

Gigi Becali a avut un discurs foarte dur despre Daniel Bîrligea. Atacantul a fost eliminat cu Hermannstadt, după ce a văzut două cartonaşe galbene în mai puţin de trei minute.

Patronul campioanei anunţă că jucătorul său va fi aspru sancţionat.

”Depre Bîrligea îmi spune MM de atâta timp. Ce facem cu el? El nu înţelege! Bine, el trebuia eliminat de la prima fază. El nu e fotbalist. El se crede pe tarla, la el casă.

Acum îi dau 20.000 de euro amendă! Din moment ce îţi baţi joc de o întreagă echipă: cum să mergi acum lângă echipă în autocar. Plătesc eu cea mai luxoasă maşină, Mercedes, ca să meargă singur. Cum să stai lângă nişte oameni când tu i-ai batjocorit? Uite ce obrăznicie! Pe el îl interesează doar de el, obrăznicie!”
a răbufnit Becali, la Prima Sport.

Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

Ultimele Videouri

Emisiuni

Ultimele articole Toate articolele