Ultima oră
La doar 28 de ani, un star de la Manchester United ia în calcul să se retragă după finalul Cupei Mondiale! La doar 28 de ani, un star de la Manchester United ia în calcul să se retragă după finalul Cupei Mondiale!
Refuzată de Băluţă, Poli Timişoara forţează transferul unui alt fost fotbalist trecut pe la FCSB Refuzată de Băluţă, Poli Timişoara forţează transferul unui alt fost fotbalist trecut pe la FCSB
Ibrahimovic râde de belgieni după 0-0 cu Iran: ”În prima repriză aproape am adormit, în a doua am dormit” Ibrahimovic râde de belgieni după 0-0 cu Iran: ”În prima repriză aproape am adormit, în a doua am dormit”
Răzvan Lucescu a plecat de la PAOK, dar semnează pe un salariu astronomic! Răzvan Lucescu a plecat de la PAOK, dar semnează pe un salariu astronomic!
Florin Prunea s-a întâlnit cu Dan Petrescu: ”Am început să plâng. Ştiţi ce făcea la masă?” Florin Prunea s-a întâlnit cu Dan Petrescu: ”Am început să plâng. Ştiţi ce făcea la masă?”
Anunţul momentului: Jovo Lukic pleacă de la ”U” Cluj Anunţul momentului: Jovo Lukic pleacă de la ”U” Cluj

VIDEO EXCLUSIV ǀ Gigi Becali regretă transferul unui fotbalist atât de mult încât şi-a făcut autocritica: ”Mă minunez şi eu ce prostii am făcut!”

FCSB Publicat pe 11 nov 2022
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email

//i0.1616.ro/media/581/3142/38227/20917227/1/gigi-becali-llie-poenaru-fcsb-1.jpg

Gigi Becali şi-a făcut autocritica în exclusivitate la Prima Sport 2, în cadrul emisiunii Fotbal Show.

Patronul ”roş-albaştrilor” a recunoscut că a greşit atunci când l-a transferat pe Marco Dulca de la Chindia Târgovişte în schimbul sumei de 250.000 de euro.

Becali şi-a dat seama că a greşit, deoarece înainte să ajungă la Chindia, Marco Dulca a fost lăsat să plece gratis de la Farul de către Gică Hagi. Patronul vicecampioanei a spus că trebuia să realizeze că nu poate şti mai mult fotbal decât naşul său.

”Mă minunez şi eu ce prostii am făcut. Că trebuie să recunosc ce prostii am făcut. Tu eşti mă mai deştept decât Hagi? Dacă Hagi îl dă pe el, tu Gigi eşti mai deştept decât Hagi?

Nu l-a dat el pe Dulca? Pei, dacă el, Gică, a renunţat gratis, cum dai tu 250.000 de euro? Eşti tu mai deştept decât Hagi la fotbal? Eşti fraier, eşti prost atunci! Atunci suportă şi gata!

(...) Dulca n-a participat la nimic. Boboc nu a participat la nimic. Când pierd sute de mii nu-mi convine. Dar vă promit eu că nu mai fac prostii. Iau jucători liberi şi le fac contract pe un an.”, a declarat Gigi Becali, într-o intervenţie telefonică la emisiunea Fotbal Show.

Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

Ultimele Videouri

FCSB

Ultimele articole Toate articolele