Eşec dramatic pentru Bernd Storck în Gruia. ”Am arătat spirit de luptă” Eşec dramatic pentru Bernd Storck în Gruia. ”Am arătat spirit de luptă”
VIDEO | CFR - Sepsi 2-1. Cu doi oameni în plus, clujenii au dat lovitura în minutul 90+6 VIDEO | CFR - Sepsi 2-1. Cu doi oameni în plus, clujenii au dat lovitura în minutul 90+6
PSG a devenit campioana Franţei pentru a 12-a oară PSG a devenit campioana Franţei pentru a 12-a oară
Victorie uriaşă pentru Răzvan Lucescu în Grecia! PAOK Salonic mai speră la titlu Victorie uriaşă pentru Răzvan Lucescu în Grecia! PAOK Salonic mai speră la titlu
Corona Braşov a câştigat al treilea meci al finalei Diviziei A la volei Corona Braşov a câştigat al treilea meci al finalei Diviziei A la volei
”O să lupt până la sfârşit, până la ultima picătură de sânge, jur în faţa suporterilor”. Tony nu redresează situaţia la Iaşi ”O să lupt până la sfârşit, până la ultima picătură de sânge, jur în faţa suporterilor”. Tony nu redresează situaţia la Iaşi

VIDEO | Faza zilei vine de la Dortmund. Gestul făcut de Haaland şi colegii lui în faţa tribunelor goale şi reacţia atacantului

Borussia Dortmund Publicat de Daian Cutu pe 16 mai 2020

Un moment emoţionant a fost oferit azi de jucătorii lui Dortmund, după victoria cu 4-0 în faţa celor de la Schalke, într-o partidă care a propulsat echipa lui Lucien Febvre la doar un punct distanţă de liderul Bayern Munchen.

Însă nu rezultatul final a contat atât de mult, cât ce s-a întâmplat după, atunci când jucătorii în au mers către peluza goală şi au salutat, ca şi cum ar fi fost plină cu fani.

Întrebat ulterior de ce au făcut asta, Erling Haaland a răspuns scurt şi concis: ”De ce nu?!”. Atacantul norvegian care a reuşit să marcheze şi azi a explicat că a făcut acest gest alături de coechipieri din respect pentru fani.