”Eu voi sta pe bancă”. Prezenţă surprinzătoare la FCSB - Dunajska Streda ”Eu voi sta pe bancă”. Prezenţă surprinzătoare la FCSB - Dunajska Streda
Campioana ”U” BT Cluj se va reuni în 15 august. Amicale cu echipe din Serbia, Polonia şi Grecia Campioana ”U” BT Cluj se va reuni în 15 august. Amicale cu echipe din Serbia, Polonia şi Grecia
Surprize în Cupa Italiei. Cinci cluburi din Serie A au fost eliminate în primul tur Surprize în Cupa Italiei. Cinci cluburi din Serie A au fost eliminate în primul tur
Procesul lui Giggs a început. Ce acuzaţii i se aduc Procesul lui Giggs a început. Ce acuzaţii i se aduc
VIDEO | Victorie pentru Cremonese în Cupa Italiei, dar Chiricheş şi Ionuţ Radu au avut un meci greu. Cum a fost "întors" fundaşul la golul de 2-2 VIDEO | Victorie pentru Cremonese în Cupa Italiei, dar Chiricheş şi Ionuţ Radu au avut un meci greu. Cum a fost "întors" fundaşul la golul de 2-2
Puşcaş rămâne în Italia! Va fi coleg de echipă cu Cesc Fabregas Puşcaş rămâne în Italia! Va fi coleg de echipă cu Cesc Fabregas

VIDEO | FC Barcelona a învins Levante, scor 3-2, după ce a marcat în minutul 90+2. Adversarii catalanilor au condus cu 1-0

La Liga Publicat pe 11 apr 2022

FC Barcelona a învins, duminică seară, în deplasare, cu scorul de 3-2, echipa Levante, într-un meci din etapa a 31-a a campionatului Spaniei, în care a revenit de la 0-1 şi a marcat ultimul gol după minutul 90.

Au înscris Morales ’52 (penalti) şi Melero ’83 (penalti) pentru Levante, respectiv Aubameyang ’59, Pedri ’63 şi De Jong ‘90+2 pentru Barcelona.