VIDEO | Sub bagheta lui Adi Mutu, CFR arată excelent. ”La statistică stăm bine, dar să dăm continuitate”
VIDEO | ”Am avut 30 de minute bune”. Zeljko Kopic vede partea bună din eşecul cu CFR VIDEO | ”Am avut 30 de minute bune”. Zeljko Kopic vede partea bună din eşecul cu CFR
VIDEO | Deşi a pierdut cu 4-0, dinamovistul Patriche acuză arbitrajul. ”Fault la mine” VIDEO | Deşi a pierdut cu 4-0, dinamovistul Patriche acuză arbitrajul. ”Fault la mine”
VIDEO | Otele ajunge la 11 goluri stagionale în Superliga. ”Jucăm unul pentru celălalt”
Rafael Nadal şi Novak Djokovic au plecat în Statele Unite cu acelaşi avion Rafael Nadal şi Novak Djokovic au plecat în Statele Unite cu acelaşi avion
VIDEO | CFR Cluj - Dinamo 4-0. Adi Mutu face recital împotriva echipei ce l-a lansat în fotbalul mare VIDEO | CFR Cluj - Dinamo 4-0. Adi Mutu face recital împotriva echipei ce l-a lansat în fotbalul mare

VIDEO | FC Barcelona - Atletico Madrid 1-0. Joao Felix îşi răpune fosta echipă

La Liga Publicat pe 4 dec 2023

FC Barcelona a învins pe teren propriu, scor 1-0, formaţia Atletico Madrid, în etapa a 15-a din La Liga.

Catalanii au deschis scorul în minutul 28, prin Joao Felix, din assist-ul lui Raphinha. Madrilenii au colecţionat cartonaşe galbene şi nu au reuşit să readucă echilibrul pe tabelă. În ultimul sfert de oră a fost rândul gazdelor să primească patru galbene consecutive, dar tabela nu s-a mai modificat şi FCBarcelona s-a impus cu 1-0.

Echipa lui Xavi este pe locul 4 în campionat, cu 34 de puncte, în vreme ce Atletico Madrid are 31 de puncte şi ocupă locul 5.